Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » 14-25 éves csajok, mi a vonzó...

14-25 éves csajok, mi a vonzó a K-pop énekesekben?

Figyelt kérdés
Ebben a korosztályban egy csomó csaj oda van értük, miközben hát tudjuk, hogy a távol-keleti pasiknak elég kicsi ott lent.. ez nálatok nem gond?

2021. ápr. 4. 15:39
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok lány de szerintem meg lehet ezt könnyen határozni.

Egy kpop bandában lényegesen több ember van mint egy amerikai fiúbandaban aminek valószínűleg az az oka hogy minden egyes típusú lánynak megfeleljenek.

Továbbá valóban ott a tény amit páran említettek hogy úgy igazítják a ruhájukat a hajukat vagy akár a sminkjüket hogy helyesen nézzenek ki.

Manapság sok lány számára inkább ez dönt nem pedig az hogy "mönnyire nagy vaakinek a faaka„ persze van olyan lány aki ehez vonzódik így nekik ott vannak a nyugati énekesek vagy akár a magyarok akik gyakrabban mutogatják hogy mennyire férfiasok.

2021. jún. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még az voltam akit az utolsó leírt,abban reménykedtem hogy lesz egy magyar esetleg angol palim mert biztosan találok valakit magamnak aki megfelel majd az ideálomnak,de aztán jött ez az egész Ázsia cucc és azóta nem bírok ránézni ezekre a palikra és ezt full őszintén mondom. És itt nem feltétlen a kpop idolokról beszélek, hanem úgy összességében a férfiakról szerte Koreában,mert ott legalább adnak magukra. Ami azt illeti, egész férfiasak ők is, megvan a kellő izmuk és az épp elég (néhány így is egy izom kolosszus) szép,tiszta és szőrtelen bőrrel,hosszabb és egészségebbnek tűnő (akár festett) hajjal.

Ezektől a toxic maszkulin, szőrös férfiaktól amik errefelé vannak meg mára már hányingerem van,de úgy szó szerint.


Kpop idolokról röviden; a munkájuk követeli meg néha a femininebb ruhákat/megjelenést,ez az egyik a sminkkel egyetemben. A kamerák mögött full férfiak, láttam már őket persze csak neten! de tudom hogyan néznek ki, és egyáltalán nem “lányosak”, igenis megvan bennük a kellő férfiasság, több mint egy magyar férfiba.

A másik meg,az ég világon semmi beleszólásunk sincs abba hogy mit hordanak. Hadd döntse már el mindenki saját maga,hogy milyen a stílusa.

A farok méretről pedig mindössze annyit,hogy egy Ázsiainak is lehet nagy,ezt amúgy rohadtul nem a hovatartozás határozza meg hanem a genetikája,ennyire hülyék ne legyünk már:D

2021. jún. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
6%
Én a kék szemű fiúkért őrülök meg, így nálam alapból kiesnek a koreai pasik.
2021. jún. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!