Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bochkor Gábor miért utálja...

Bochkor Gábor miért utálja ennyire a bicikliseket?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki nekem esne, elmondanám, hogy muszáj hallgatnom az irodában a „csodás” műsorukat, mert a kollégáim szeretik.


Tudom, hogy Bochkor sosem az eszéről volt híres (a beíró rajongók sem épp agykutatók), de annyira vehemensen szidja állandóan a bicikliseket, hogy hihetetlen.

Ma azzal jött, hogy biciklisek tönkretették a budapesti autósok életét, meg „felszaporodtak, mint a lábgomba”.

Állandóan fröcsög, ha a biciklisek szóba kerülnek. én értem, hogy aszott testű láncdohányosként nem szeret mozogni,de furcsa az ilyen mértékű ellenszenv.



2021. ápr. 8. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Gyerekkorában megharapta egy mérges bmx utána pedig zaklatta egy tour de france világbajnok.
2021. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában komoly traumát okoznak egyes gyermekkori sérelmek, amik felnőtt korban is meghatározzák egy egyén személyiségét. Megharapott egy kutya- 50 évesen is átmegyek az út másik oldalára ha jön egy, elestem a biciklivel- útálom a bicikliket, nem tudtam focizni pedig szerettem volna focista lenni- építek stadiont a kertem végébe, mindig szerettem volna ha tisztelnek de soha senki nem tisztelt, majd azt gondoltam hogy ha egy luxusautóval ami bár csak kölcsönben van járkálok, majd tisztelnek ,ezért megtehetem, hogy egy busz előtt lefékezek.
2021. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő mindenkit utal.
2021. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Bevallom, bár nem utálom a bicikliseket, nem mindig rajongok értük. Félreértés ne essék, tisztelem, hogy felülnek a bicajra és mennek nem lazsálnak, egészséges életformát követnek, de néhány biciklistől a falra mászok.


Egyrészt vannak, akik meg merik maguknak engedni, hogy ne a biciklisávban menjenek, de máskor üvöltöznek, ha valaki a biciklisávban sétál.


Másrészt oké, ha bandában akarnak bicajozni, de mi a töcsért nem lehet libasorban menni, mért egymás mellett mennek ketten-hárman úgy, hogy én már el se férjek a sétányon?


Harmadrészt ott, ahol sok a gyalogos, miért nem lehet leszállni a bicikliről és tolni? Ott van a Római part nyáron, a ponton, ahol általában a nagyobb tömeg van miért nem lehet leszállni a bicikliről és eltolni a lángososig (max 1 perc séta) és ott viszaszállni és süvíteni Szentendre fele? (Látok azért pár embert, aki leszáll és tolja a bicót, kedvem lenne odamenni hozzájuk és hálálkodva a nyakukba borulni.)


Az egyik barátnőmet elütötte egyszer egy biciklis. Én nekem ez a félelmem, hogy velem is egyszer megtörténik. Félek a biciklisek látványától annyira, hogy ha hirtelen megjelenik előttem egy úgy, hogy nem látom már a távolból közeledni, hanem hirtelen terem előttem, nem tudom, hova ugorjak, lefagyok.

2021. jún. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4/4


Nem zavar, hogy azt kérdeztem, h Bochkor miért utálja őket? Erre írsz egy oldalt arról, h neked mi a véleményed róluk :D Hihetetlen.

2021. júl. 15. 05:14
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem zavar, jól esett leírni. :)
2021. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, de Bochkor az ellenvéleményt megfogalmazókat is utálja. Csak a seggnyalást tolerálja. Tényleg nem az eszéről híres, viszont azt nem tudtam, hogy láncdohányos.
2021. szept. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7: láncdohányos. amikor emelték a cigi árát, Bochkor művész urat is megkérdezték erről, mert nagy dohányos hírében áll.

és tudom, h nem tolerál semmilyen ellenvéleményt, de olyan szinten szidja a bicikliseket, h azt hittem, van vmi oka: nem tudott megtanulni biciklizni, biciklis fektette le a nőjét stb.

2021. okt. 7. 13:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert már sztem születésekor egy luxusmercibe nyomta ki az anyja, ezt szokta meg :D
2021. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


És nem hisztizett a a cigi árak emelése miatt?


Ha rajta múlna betiltana minden ellenvéleményt a facebookon. A bicikliseket valószínűleg azért utálja, mert zavarják vezetés közben.


9!


És látod még a Retro rádió is kinyalja a seggét a rászabott rádióműsorával.

2021. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!