Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pár ember miért gyűlöl már...

Pár ember miért gyűlöl már szinte betegesen énekeseket?

Figyelt kérdés

Mostanában nagy trend utálni az énekeseket (pl.: Lana Del Rey, Billie Eilish, Ariana Grande, stb..)

Mármint az rendben van, hogy az adott énekes nem szimpi neki, vagy egyszerűen csak nem szereti a zenéit, de az már eléggé túlzás, hogy olyanokat mondjon, hogy xy egy tehetségtelen senki, vagy azt mondja, hogy undorító, vagy hogy már a nevétől is hányingere van. Mert nem egy ilyen hozzászólást láttam amikor egy hírességről volt szó.

Ráadásul olyanok is vannak akik azt írják, hogy "gusztustalan a teste", vagy "túl dagadt", "rusnya az arca", "undorító stílusa van". És nem értem, hogy hogyan jutottunk el odáig, hogy valakit a testéről ítéljünk meg.

És elegem van, hogy páran azért mert egy hírességet nem szeretnek, ezért nem veszik őket emberszámba, és úgy beszélnek róla mint egy szemétről. És az a gond, hogy ez nem csak a hírességekkel történik meg..



2021. ápr. 13. 00:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
És le lettem pontozva. Vicc :D
2021. ápr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
természetesen :))
2021. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
Mert csörömpölés a zenék 90%-a? :D
2021. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi 11-es, engem is lepontoztak, pedig semmi sértőt nem írtam. :/ 5-ös voltam.
2021. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom mire erted a csorompolest..uj radiot vehetnel talan vagy nemtudom..leirhatnad. nem hiszem hogy olyan nehez lenne elkerulni ezeket a zeneket ha ilyen sulyos idegrendszeri problemaid vannak miattuk. toth andirol es curtisrol en pl evek ota nem hallottam. gondolom felkurod magad rajtuk de kozben megiscsak kivancsi vagy ra miket csinalnak. en leszarom. ezilyen. 😴
2021. ápr. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
Nem bszom fel magam rajtuk, hiába álmodozol ilyenről . Nem tudom miért nem lehet elfogadni, hogy van aki nem szeretni a jelenlegi mainstream zenéket. Válaszoltam a kérdésre. Vagy csak az válaszolhat, aki leírja ugyanazokat a paneleket?
2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
6os valaszban mast irtal. lenyegtelen.
2021. ápr. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%
Nézd meg mit jelent a szarkazmus és irónia
2021. ápr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%
ha irónia, akkor valójában imádod őket. erről van szó
2021. ápr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%
Micsoda poén!
2021. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!