Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pár ember miért gyűlöl már...

Pár ember miért gyűlöl már szinte betegesen énekeseket?

Figyelt kérdés

Mostanában nagy trend utálni az énekeseket (pl.: Lana Del Rey, Billie Eilish, Ariana Grande, stb..)

Mármint az rendben van, hogy az adott énekes nem szimpi neki, vagy egyszerűen csak nem szereti a zenéit, de az már eléggé túlzás, hogy olyanokat mondjon, hogy xy egy tehetségtelen senki, vagy azt mondja, hogy undorító, vagy hogy már a nevétől is hányingere van. Mert nem egy ilyen hozzászólást láttam amikor egy hírességről volt szó.

Ráadásul olyanok is vannak akik azt írják, hogy "gusztustalan a teste", vagy "túl dagadt", "rusnya az arca", "undorító stílusa van". És nem értem, hogy hogyan jutottunk el odáig, hogy valakit a testéről ítéljünk meg.

És elegem van, hogy páran azért mert egy hírességet nem szeretnek, ezért nem veszik őket emberszámba, és úgy beszélnek róla mint egy szemétről. És az a gond, hogy ez nem csak a hírességekkel történik meg..



2021. ápr. 13. 00:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
nem az
2021. ápr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
40%

Nem is tudom.

Talán pont ugyanazért, amiért egyesek meg betegesen imádják ezeket az "előadókat", és úgy állnak ki bevédeni őket minden méteren mintha a saját anyjukat szidnák. Vagy amiért egyesek ugyanilyen tróger módon támadják meg azokat akiknek más a véleménye és nem szeretik a hasonló előadókat (főleg a hitvány koreai popzenének vannak ilyen vérmes elborult fanjai).

Nekem Lana Del Rey-jel nincs bajom, a másik kettőt ki nem állhatom én sem, egyszerűen azért mert tehetségtelen, trash mindkettő ribizli viselkedéssel és rossz példamutatással, a "termékeiket" meg irtó nehéz elkerülni mert a csapból is ők folynak.

2021. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Hát azért Billie Eilisht meg Ariana Grande tehetségtelennek hívni erős túlzás:D
2021. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Kedves 22es!

Ha van egy számodra nagyon fontos énekes (akár a példaképed) és azt látod, hogy mindenki csak bántja (anélkül, hogy egyeltalán ismernék), persze, hogy kiállsz érte és megvéded. Azt én sem értem, ha azért támadják meg a másikat mert nem szeretik azt az előadót. Izlések és pofonok, ezért nem unalmas az emberiség.

Aztán a koreai popzene nem hitvány, és attól még, hogy neked nem tetszik (amivel semmi baj sincs), nem kell belekötni na.

Na látod, Lananak a zenéi nagyon hasonlítanak Billieére, de az utóbbi mégis tehetségtelen és trash. Gondold már át ezt légyszíves. Az teljesen oké, hogy nem szereted őket, de ezt a gyerekes viselkedést szerintem hagyd abba.

Itt van egy-egy szám Billietől és Arianatól, ahol látszik a tehetségük:

Billie: https://www.youtube.com/watch?v=PaxKhR6FQwA

Ariana: https://www.youtube.com/watch?v=9WbCfHutDSE

2021. máj. 7. 21:11
 25/27 anonim ***** válasza:
70%

#22: szerintem ezeket nézd meg, mielőtt az állítod Arianara meg Billiere, hogy tehetségtelenek😊


[link]

[link]

2021. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
#25 pontosan!!!
2021. máj. 9. 18:38
 27/27 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanezt csinálják a koreai idolok-al is.

Egyszerűen gonosz a társadalom, néhány ember konkrétan megveszne ha nem kötne bele valamibe vagy ne utálkozna.

2021. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!