Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mikor utazik avramlatosca...

Mikor utazik avramlatosca Marbellára?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 07:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap, hiszen kitette már nagyon sokszor, hogy már nagyon várja.
2021. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Nemrég nyilatkozta, hogy hamarosan, nagyon várja a műtétet. Én nem értek egyet vele, és sajnos nekem csalódás, de ez van..
2021. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Milyen műtétet?
2021. ápr. 19. 08:24
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 😊 Avram azt nyilatkozta valamelyik sztoriban, hogy fenék nagyobbító műtétre (bbl) megy. Derekáról leszivják a zsírt és beletöltik a fenekébe. Azt hiszem, hogy így mondta pontosan a sztoriban. Nekem is furcsa dolog ez, én egy kicsit tanultam róla és bennem felmerült, hogy ha újra hízol, újra H alakod lesz, szóval akkor örökösen le kell majd szivatni a zsírt? Hát nem tudom. 😨
2021. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha van esze, akkor abba hagyja a mostani kajákat, vagy továbbra is csinal ilyet a pasijának. Viszont ha ugyan ezeket fogja enni, akkor nagyon gyorsan vissza fog menni a zsir a derekára. Sajnos nem a vékony alkat, ahogy láttam mindig is hasas volt, szóval műtét után is oda kell figyelnie mit eszik. Vagy járhat negyed évente leszívatni. Kérdés, hogy nem érte -e meg volna lightosabban enni és napi szinten egy-ket orat edzeni? Azt a sok pénzt inkább költeném az egészségemre és a gyerekemre. Én egy követője vagyok, nem utálom, meg semmi. Alapjáraton azt gondolom róla, hogy egy lelkisérült ember, akivel nem törődtek eleget a szülei.... Mindig arra vágyik rajongjanak érte, alapjáraton nem lenne ő rossz ember csak elcsúszott valahol. Sajnos én is látom, hogy érdemben semmihez nem ért, a viccs videóival valamennyire ismert lett és ezt próbálja kihasználni. De már ezt sem tudja, szerintem kb fél éve nem növekedett semmit a követő tábora. Csak sztoriban is a fozes és a gyerek van felrakva. Sokakat meg már nem érdekli ez, sem a fenék műtét, amihez megmondom őszintén elég elvetenültnek kell lenni, ilyen kisbaba mellett.
2021. ápr. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Igen, furcsa,hogy egy ilyen veszélyes műtét bevállal, ráadásul ez a műtét nem létszükséglet, de ő tudja.
2021. ápr. 19. 13:57
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Én is alig tudtam elhinni ezt a dolgot és sajnos nekem hatalmas csalódás az elmúlt egy év viselkedése is...
2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Miért mi volt az elmúlt egy évben? Szerintem megint lemaradtam az eseményekről:/
2021. ápr. 19. 17:23
 9/48 anonim ***** válasza:
81%
Találtam egy oldalt az instán, ahol a simlis dolgait fedik fel, nekem is összeállt a fejemben a kép. Nagyon durva dolgok, lopások, hazugságok. Hihetetlen mennyire másnak mutatta magát az elején és mennyire káros valójában.
2021. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
A követői számok is valószínű, hogy ezért nem növekedtek semmit! Ugyanis más sem hülye. Közben egy csomó videós nagyon nagy feltörekvesben van. Tankönyvi hogy kell elrontani azt, ami jónak indult.
2021. ápr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!