Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Herby, azaz Dely Péter melyik...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Herby, azaz Dely Péter melyik személyiségtipusba tartozik az MBTI besorolás alapján?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
koldus
2021. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ismered? Sümegi vagy?
2021. máj. 5. 18:17
 3/14 A kérdező kommentje:
A személyiség típusát kérdeztem.
2021. máj. 5. 19:33
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Első :DDDDDD Egyébként milyen kérdés ez? Kérdezd meg tőle, honnan kéne ezt itt bárkinek is tudnia?
2021. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ESFP-A / ESFP-T szerintem..mivel szeret színészkedni és szórakoztatni,szerepelni ..mindennap több videót tölt fel illetve szeret társaságban lenni ha a barátairól van szó. Illetve szeret tanácsokat adni másoknak azoknak is akik bajban vannak, de nem szereti ha ő szenvedő alany(mondjuk szerintem ezt senki) meg kerüli a konfliktusokat legalább is személyesen. Pl ott volt annó a Kuhár Bencés sztori szerintem sejtette, hogy az akkori élettársa nem örül az erkélyen történtek miatt, de akkor nem veszett össze és nem szólt rá a srácra majd,csak videóba szidta..De szemtől szembe szerintem kerüli a konfliktust.. Szóval szerintem ez a típus.
2021. máj. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#5 Nekem nagyon szociofóbiásnak tűnik, antiszociálisnak. Aki nem visel el senkit maga körül aki egy kicsit is nem az ő véleményén van. Ez inkább parancsnoki típusra(ENTJ) enged következtetni. Az lenne az érdekes amit nem videóz le, amit nem rak fel a netre.


#4 Nem valószínű hogy válaszolna rá, ha egyáltalán tudja mi az az mbti. Nem fogja kitölteni a tesztet.


#1 Az biztos, de az az életvitelét mutatja, nem pedig a személyiségtípust amibe tartozik.

2021. máj. 8. 16:32
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát igazán csak azok ismerik akik a közvetlen környezetébe vannak de még lehet azok sem. Számomra elég uncsik a napi vlogjai én max a főzős és a paródia videóit nézem, de azt se mindig. Meg ugye kétszínű is szerintem..amikor ott van valaki el van vele stb stb utána meg mikor elmegy beszél a kamerába, hogy betolakodott a magánszférájába meg a házába meg ilyen hülye volt meg olyan idióta.
2021. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Állítólag bu@i, de sok évet élt együtt egy nővel, akit a nő elmondása szerint sose ... Sok nő volt már eddig a videóiban. Legutóbb két duci.
2021. máj. 8. 16:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt már barátnője..Kinga, Anita ja és Dia akivel együtt élt meg volt valami Barbi akivel egyszer liveozott és arról beszélt, hogy épp miket csináltak videó előtt meg utána mit fognak. A két duci az valami Barbi meg Vivien ők Pestiek ők valami haverok mint Vica.
2021. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ENFP, kitöltötte már, kérdés, hogy mennyire őszinte magához, mert ha nem az, akkor torzíthat
2021. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!