Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » ST22 Lacika szerintetek is...

ST22 Lacika szerintetek is megváltozott?

Figyelt kérdés

Most láttam a legfrissebb mai videóját! Ez elképesztő változás! Ez csak az én magánvéleményem: Borzasztó egó, magabiztosság, egy kicsit el szállt. (nagy arc).


Most már a vidi végén háttal beszélt a kamerába. Nem az, aki volt.



2021. máj. 8. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénz meg a hírnév mindenkit megváltoztat.
2021. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Az egonak, magabiztosságnak, higgadtságnak akkor is meg kell lennie, ha nincs semmid. Nem szabad ilyen dolgoktól függővé tenni a személyiséget.
2021. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem sose volt szimpatikus.


azt elismerem, h jó minőségű videókat készít, de nekem az elején is egy beképzelt embernek tűnt, aki visszafogja magát a kamera előtt.


Annyi történhetett, h fejébe szállt a dicsőség. Pár hónapja állítólag elkezdett hisztizni, mert teljesen kulturáltan kijavították a tévedéseit az 561/2006 rendeletről :)

2021. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem egy hatalmas forma, nincs még egy ilyen nagylelkű ember aki a videóiban ennyit segít.



Én 2-3 éve követem és a B-s jogsi után most vagyok ott, hogy kamionos szeretnék lenni.


Megváltozik? Mindenki változik ember… ő akkor is st22lacika marad egy örök legenda!

2021. júl. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején érdkes voltmost kb minden vieó arról szól, hogy ajjj de sot keresek mekkora király vagyok.
2022. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"ő akkor is st22lacika marad egy örök legenda!"


ha neked ő legenda, az a te szegénységi bizonyítványod.

Lacika egy nagy pofájú tájékozatlan proli, aki a magabiztos kiállásával nagyon jól elhiteti a nem túl eszes rajongótáborával, h mekkora ász.


Csak az probléma, h ő egy kicsit magasabbra helyezi magát, mint ahol valójában van.

Lehet, hogy jó videókat gyárt, de ő mégis csak egy kamionos, aki élete nagy részét egy kamionban tölti. Hol van ő mondjuk egy mérnök vagy fordító szintjétől? :D

ehhez képest kioszt a kommentszekcióban nánánál jóval okosabb embereket, folyton rinyál, h rá mindenki irigy etc.


arról nem bszélve, h nagy Lacikád ahhoz is sötét, hogy ennyi év után végre normálisan beszéljen angolul vagy németül, ne csak makogjon, és semmivel sem ért többet a világból, mint bármelyik kocsmatöltelék.


újabban meg folyton a nyugatot szidja (miközben kijár dolgozni), és megpróbálja elhitetni pénzért, hogy mennyire jó pl. tesconak dolgozni napi 15 órában.

2022. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szerettem a videóit korábban, a minőség tényleg rengeteget emelkedett, pl. a kazahsztáni útról készült videó is zseniális volt, de olyan irányba változott, ami számomra inkább már taszító. Ahogy a 6-os is írta, tényleg látszik rajta, hogy ő bizony "csak" egy kamionos, helyesírása is siralmas sokszor (ha már videókat készítesz és ebben olykor-olykor felirat is van, akkor az legyen már helyes), a stílusa gyakran fennkölt, lenéző és irritáló is lett. Persze ez régen is így volt valamelyest, de az utóbbi időszak sikerei hozták ezt jobban előtérbe.


Nem tudja levetkőzni azért magáról, hogy ő mégis csak egy tanulatlan ember, az egyetlen különbség közte és a kocsmatöltelékek között az, hogy neki bejött az élet. Persze ezért meg is dolgozott, ezt nem venném el tőle, de látszik, hogy nem egy értelmiségi.


Az meg külön taszító volt, hogy eladta magát a magyar kormány propagandájának, mikor például az M1-en okoskodott.

2022. szept. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!