Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit Érezhet Andi mikor Lölő...

Mit Érezhet Andi mikor Lölő este jön haza, nyílik a kapu, és látja hogy beáll a kocsival?

Figyelt kérdés

Ma ez volt a téma, pár mondta erejéig melóban, de kivétel nélkül, fiúk lányok, mindenki azt mondta, hogy ehhez akkora gyomor kell, ami sok embernek nincs.

Tényleg számít ez bizonyos szint fölött hogy bármilyen ronda, vagy elhízott valaki, ha tehetős, akkor mindent lehet neki a társkeresésében?


2021. máj. 20. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Mit érezne andi ugyan?

Szerelmet, boldogságot.

Nem olvastad a hírekben, hogy andi nagyon szerelmes?

2021. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Blikkben láttam valami szalagcímet, de annak hinni nem lehet.

Vagy amikor a Lölő magára hagyja, ül a hatalmas hodály házban, lehet ezerszer átfut az agyán, hogy ezt azért még sem kellett volna bevállalni...

2021. máj. 20. 16:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ők csinálnak egymással bármit is? Nem. Régen a királyok és királynék sem igazán nyomultak ilyen téren, csak amíg kellettek a trónörökösök, de a többségnek szeretője volt.


Ők is csak a látszatért vannak így, mert pontosan tudják, hogy mindkettőjüknek jót tesz ez - és mindig lesz egy hadsereg proli aki velük foglalkozik. Mint régen a feudális rendszerben. Éljen a gróf! Éljen a király és a királyné!

2021. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én a lölőhöz semmi lóvéért nem nyúlnék. 26 nő vagyok.
2021. máj. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én se.

30N vagyok.

Mit bánom én mije van, meg mennyi, de ehhez gusztusom már nem lenne.

2021. máj. 20. 16:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt érzi, hogy milyen nagy igénye lenne már az özvegységre, persze csak az esküvő után.
2021. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már fogyózik a lölő,lehet plasztikáztat is,és akkor andi szívesen teszi szét a lábát.
2021. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kb. azt amit Gyurcsány, mikor Dobrev beáll.

Nézhetik, hogy mennyit ért nekik a pénz :S

2021. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Dobrev Klára már gazdag volt amikor összejött Gyurcsánnyal. Szóval, ott más a helyzet.
2021. máj. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9.


De ott Fletó a "nő" ilyen téren, mert Dobrev - és családja - vagyonához és kapcsolataihoz képest Fletó bátyánk "fasorba" sincs.

2021. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!