Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Budaházy Edda skizofrén?

Budaházy Edda skizofrén?

Figyelt kérdés
Szaniszló elvtárs szíriuszi monológjaira emlékeztetnek a rohamai.

2021. máj. 29. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
nem az, de az teny hogy vannak gondok a fejeben
2021. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem őt nagyon komolyan bánthatták lelkileg fiatalkorában, ezért keresett valamit, ami mellett kiállhat és most úgy hiszi, hogy ezzel megváltoztathatja több millió ember világszemléletét.


Az látszik, hogyha valaki őt megkérdőjelezi, passzív-agresszívan reagál rá, és nagyon ragaszkodva az elveihez védekezik, mintha az összes dolog, ami mellett kiáll, az elvek, amik mellett kiáll, azoknak az összessége ő lenne, és ha ezeket megsértik, megkérdőjelezik, azt ő úgy érzékeli, mintha őt sértegetnék, bántanák. A vitapartnert, ha férfi, egy buta, erőszakos entitásnak érzi, akinek csak is az lehet a célja, hogy a sárba tiporja azért, mert nő.


Szerintem ennek a hátterében a gyerekkorából hiányzó időszakok állhatnak, ami miatt nem lett teljesértékű és normális felnőtt ember.

2021. máj. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Igen, ugyanaz mint Osvath Zsolti.

Előző komment tökéletesen leírja mindkettőjüket.

2021. máj. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem az összefüggést kettejük között, Zsolti teljesen normális, jólelkű ember. De Edda... Mint valami modern Else Koch.
2021. máj. 30. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, Zsolt ugyanez. Hidd el, ismerem.
2021. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
59%

Szerintem az.


[link]

2021. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!