Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Baj, ha az idol-okat nem...

Baj, ha az idol-okat nem tudom megkülönböztetni egymástól?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 10:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, sokáig nézed és előbb utóbb meg fogod látni a különbséget és rájössz majd, hogy egyáltalán nem ugyanolyanok. :D

Én Jisoo-t és Rosét nem tudtam megkülönböztetni régebben, most meg nem is értem, hogy keverhettem őket össze. :D

2021. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő és igazából semmi baj nincs ezzel. Én például rögtön megjegyeztem,barátnőm hónapokig keverte őket. De ha sok videót nézel róluk,lassan rá jössz ki-kicsoda :)
2021. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj sztem ez hatalmas probléma. Menj vele orvoshoz XD

Viccet félretéve, ha sokat nézed őket, akkor egy idő után könnyen meg tudod majd különböztetni őket. Persze nyilván csak azokat, akiket szeretsz és folyamatosan nézel. A többit ugyanúgy nehéz lesz megkülönböztetni.

De ez nem csak idoloknál van így, hanem minden embernél. Ha nem ismered őket eléggé, akkor nem fogod tudni megkülönböztetni őket. Ilyen egyszerű.

2021. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam az elején, ma már a kedvenceimet kb a bokájukról felismerem...:D
2021. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Fú, nekem először minden Blackpink tag ugyanolyan volt... :D Aztán pár szám után rájöttem hogy melyik Rosé!! :DD Aztán a másik hármat ugyanúgy kevertem, de szépen lassan rájöttem melyik is Jisoo, aztán mostmár általában Lisa-t is megtudom különböztetni Jennie-től XD Úgy van ahogy fentebb írják, majd szépen lassan belejössz, ha szereted őket :)
2021. jún. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 azért az kemény, hogy pont a Blackpinkkel voltál így, pedig ők aztán tényleg egyediek. Jennie-t 1 millióból felismerni, meg Lisán is látszik, hogy nem koreai. Nekem a Red Velvet tagok voltak a legnehezebbek. Folyton kevertem Irene-t meg Seulgit XD De mostmár össze nem tudnám téveszteni. Gyakorolni kell XD
2021. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most már ezek a dolgok nekem is tök egyértelműek, de attól még nekem régebben annyira ugyanolyanok voltak XD
2021. jún. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte minden emberrel így vagyok...


(de ha a kpopot nézzük a kezdetekben pl azt hittem, hogy U-Know Yunho és Xiah Junsu ikrek 😅 pedig ég és föld a 2 ember... 😒)

2021. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
3%
Mik azok az idolok?
2021. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
#9-es ha nem tudod, akkor már ne is haragudj, de hogy keveredtél ehhez a kérdéshez?
2021. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!