Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tényleg gonosz és érzéketlen...

Tényleg gonosz és érzéketlen vagyok, amiért irritál a Mosolyka Fanny jelenség? Ki hogy áll vele?

Figyelt kérdés
Eleinte egy aranyos lánynak tartottam, kedveltem, tiszteltem, amikor elkezdett feltűnni a médiában. Magam is mozgássérült vagyok, jó volt látni, hogy van aki ilyen életrevaló az ő állapotában. Mostanra viszont annyira taszító, ellenszenves ez a folyamatos cukiskodása, nyáladzása a férjével, az, hogy gyakorlatilag abból él, hogy mozgássérült és kirakatba rakja az életét. Mást is idegesít, vagy magamban keressem a hibát?

#mozgássérült #Mosolyka #Hozleiter Fanny #Sankó
2021. jún. 3. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy vele egyedül, én talán 2x tévedtem a profiljára évekkel ezelőtt, és már akkor is levontam ezt a következtetést. Számomra Lippai gyászbizniszével egyenlő, amit művel, hogy a nyomorúságából kovácsol hasznot, azzal haknizik. pont ezért nem szimpatikus pl. Nick Vujicic sem. Meg mindenki, aki a saját nyomorából, szerencsétlenségéből oly módon gazdagszik meg, hogy nem mutat fel semmit ezen kívül, közben meg azt szajkózza, mennyire átlagos. Persze lehet ez inspiráló sokaknak, ha valakinek segít akár egy kicsit is, rájuk kell hagyni. (Lippaival más a helyzet persze, ő jó hogy el lett takarítva a közösségi médiából... de nekem az is ilyen, semmit nem tett azon kívül, hogy meghalt a kislánya, ami amúgy sajnálatos. Mégis felhúzott egy bizniszt erre, kihasználva az emberek érzékenységét). De ha már szeretnél követni hozzád hasonló mozgássérülteket, akkor javaslom valamelyik paralimpikont. Ők a saját állapotuk Ellenére teljesítenek minden nap, és nem pedif az állapotuk maga a teljesítmény. Javaslom Illés Fanni insta oldalát, főleg azt csípem, amikor viccet csinál magából. :D És itt nem csak a sportolásról van szó, a mindennapi élet akadályait is könnyen veszi, szerintem inspiráló lehet.
2021. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Engem is idegesít , hogy a csapból is ő folyik, nagyon komoly a betegsége, azt azt amit elért szerintem mindenkinek kötelessége tisztelni és elismerni, de az hogy minden honnan Fanny meg a férje meg a vegán cuccaik folynak az már engem is irritál egy kicsit, és írom ezt mozgássérültként.


Nem egy sérültet láttam aki a Fannyhoz képest rossz helyzetbe van vagy él, őket miért nem támogatja senki, ők miért nem folynak a csapból?

2021. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
2-es Nick Vujicic letett az asztalra nem keveset,,, plusz ő motiválni akarja a másikat, szerintem vele semmi gond, és ő nem töménytelenül jön mindenhonnan....
2021. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 1-es, Illés Fannit nagyon szeretem, ő tényleg példakép. Nekem Nick is teljesen oké, mert hívő vagyok és közel áll hozzám a világnézete meg tök aranyos a humora és van mondanivalója a dolgainak. Mosolykánál viszont nagyon idegesít ez a nyálas stílus, olyan, mint Oravecz Nóra, csak fogyiban.
2021. jún. 20. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen Nick okosan csinálja nem tolja túl csak elmondja amit gondol.
2021. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Valahol olvastam,hogy elo adasban taglalta Sanko mit muvel a melleivel..eleg perverz lehet.

Valahol sejtettem is..

2023. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyet nem olvastam / hallottam , a facebook ján nem ir ilyet.
2023. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem sajatjan irtak, a Redditen olvastam tan errol. De hogy hol elozott errol mar nem tudom.
2023. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mozgássérült vagyok, követem, fentebb irtam, hogy sok mindenben nem értek egyet, nem szeretem, hogy a csapból is ő folyik stb, de ezt nem tudom elképzelni, hogy nyilvánosan ezzel foglalkozzon, ha a magánblogján se a facén, persze ki tudja.
2023. júl. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!