Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Irén szed valamilyen...

Varga Irén szed valamilyen gyógyszert? Vannak betegségei, vagy van valamilyen függősége (alkohol, cigaretta, drogok)?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Ki a fene az a Varga Irén?
2021. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
Nem szed semmi kábító cuccot, de beteg láthatóan
2021. júl. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem igen és ebben a sorrendben.

Bár nincs szerencsétlenségem ismerni, azt sem tudom kicsoda, csak a múltkor egy ide rakott videójába néztem bele 5 percre.

2021. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mi csak azokat tudjuk nagyon el mondani, amilyen szó beszéd jár. Rengetegszer hallottam, hogy elvileg akik Irénke szomszédjai, tanúsítják, hogy állandóan részegek, hangoskodnak és üvöltetik a zenét. Nos, hogy ezt ki hiszi el, mindenki döntse el saját maga. Irénke állítása szerint, ödémája van, cukorbeteg, meg hasonló dolgok. Nem hiszem, hogy ennyi problémája van, de látszik rajta, hogy nem teljesen egészséges. Hogy mentálisan az-e, szerintem igen. Csak egy hiszékeny, álmodozó asszony, aki nagyon naiv és nem veszi maga körül észre a dolgokat, semmi több. Legalább is szerintem. Jó ember ő a maga módján, de sajnos egy burokban él, és nem látja, hogy csak jót mulatnak rajta az emberek.
2021. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Cigi, kávé tuti. Lehet, hogy pia is. Mentálisan nem okè, arra biztos van valami gyógyszere.
2021. aug. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg van gyámja, mivel mentálisan sérült. Egyébként meg enélkül is tipikus 1bites cigány.
2021. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iszik, mint a gödèny.
2022. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!