Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga tényleg férfi?

Lady Gaga tényleg férfi?

Figyelt kérdés

Sosem érdekelt a személye, de hatalmas volt körülötte a (jelenleg 50 millió követője van a Facebookon) hájp és olyan 6 éve rákerestem, hogy mégis mit esznek rajta. Néztem a képeit/klippjeit és valami furaság volt benne. Nem éreztem utálatot sem ellenszenvet, de engem nem fogott meg, csak kíváncsi voltam ki ez, akiért millók rajonganak. Számomra annyira volt szexi, mint egy meztelencsiga a pudingban.


Aztán a napokban találtam egy bejegyzést, hát nem tudom.


Évek óta vannak több ezer nem leszbikus nők, akik kivánják őt.


Lehet, hogy ő egy transgirl?



(Rajongóktól elnézést)



Ezt a forrás


[link]



2021. aug. 12. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Te lenni stupid?


A Gaga név egy Queen számból jön:

https://www.youtube.com/watch?v=azdwsXLmrHE


"Steven Gerblecki, azaz Stefani Joanne Angelina Germanotta vagy Lady Gaga

Valójában egy kisfiúból programozott szörny!

Lady Gaga igazi neve Steven Gerblecki. St. Minnesotából származik, és fiatalkorától az MK-Ultra terméke. A Disney Corporation tulajdonában van, és a királynő, Soros és Gates előtt áll, hogy a sátánizmust és a szexuális eltérést terjessze a következő generációnak. Ő az illuminátus hercegük/hercegnőjük. Figyelmeztetve lettél!"


xD

Bodyshame?

2021. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Tekerj bele a posztoló hírfolyamába, nem egy olyan letiltott és hamis tartalmú posztot terjeszt, amit maga a Facebook is flaggel, annyi ordenáré hülyeség van közte. Ha intelligenciateszthez lenne kötve a regisztráció, neki nem lenne FB fiókja.
2021. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké, akkor Lady Gaga nő.


De a poszt közzétételője miért kételkedik ebben?

2021. aug. 12. 23:05
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt is mondja, ne nézzünk tévét, mert a híradóban, amikor covidról van szó, századmásodpercekre félelmet felvillanó kiváltó képeket mutatnak.


Állítólag betiltották az ilyen manipulációt a reklámokban.

2021. aug. 12. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem érdekel.

De azt leírhatta volna, hogy hol vette azt az egyiptomi fajansz színű Izisz szobrot.

2021. aug. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Mert a poszt írója fogyatékos. Nézd meg az oldalát, egy értelmes gondolata nincs.
2021. aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez vicces.

De inkább szomorú...

2021. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!