Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Keanu Reeves meleg?

Keanu Reeves meleg?

Figyelt kérdés

Szeretem mint színészt, nem azért kérdezem mert zavarna, semmin nem változtat, csak érdekel.

Azt tudom, hogy régebben volt egy párja aki meghalt, most egy idősebb (kinézetre) nővel van elvileg együtt, de nekem ez elég alibinek tűnik.

Sok nő odavan érte, akármilyen nője lehetne/lehetett volna neki, de sosem erről volt híres. Tudom elég privát személyiség, nem írnak róla minden nap a lapok (ezért is kedvelem), de azért a sztárok kapcsolatairól mindig írnak, nincs az a titok ami ki ne derülne Hollywoodban.



2021. aug. 16. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha meleg lenne, az mostanra kiderült volna már. Ennyi évtizedig nem lehet titokban tartani, ha valaki ismert. Akivel ilyen viszonyban lett volna, az már köpött volna. Viszont az lehetséges, hogy pasival is próbálkozott, mint a droggal. Lehet, hogy pont a meghalt barátjával. A mostani nőjével csak annyi a baj, hogy egyáltalán nem látszik kivirultnak, boldognak mellette. Néha olyan kényszeredett a mosolya mellette, amikor interjút ad a filmjével kapcsolatban és mellette van a női főszereplő, sokkal lazábbnak látszik. Meg azért az is sokat elmond, hogy már régóta ismerik egymást, már 4 éve együtt vannak, de mintha nem akarna elköteleződni egy házassággal. Kérdés, hogy egyáltalán együtt élnek-e.
2022. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11-es, hallottál a vazelinos ereszfutásról a rendőrök elől brüsszelben?


Ez is csak itt a homofób nersevik diktatúrában mérvadó.

Egy normális társadalomba pont nem számít.

Míg máshol ha valaki gyilkos az a bűn, itt az ha meleg vagy.

2022. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!