Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem felháborító amit ez az...

Nem felháborító amit ez az Osváth Zsolt művel?

Figyelt kérdés

Egy eléggé ismert, felvállaltan homoszexuális Youtuberről van szó, aki gyakran politizál és láthatóan eléggé liberális gondolkodású.

A Budaházy Eddával való videója után lett felkapott, amelyet mindenki egyoldalúan és minden objektivitást nélkülözve szemlélt és neki adtak igazat az emberek, pedig olyan szinten széttrollkodta az egész vitát, játszotta az áldozatot meg a jófiút, hogy arra nincsenek szavak. Egy provokatív, tenyérbemászó, irritáló figura aki terjeszti az LMBTQ+ propagandát, azt akarja, hogy a melegek házasodhassanak és mindig felvonul a Pride-on.



2021. aug. 23. 21:06
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
88%

Hát Eddának ott rendesen sikerült lejáratni a jobboldalt...


Én korábban évekig dolgoztam gyermekotthonban, az onnan kikerülő fiatalok nagy része sajnos néhány éven belül rács mögött végezte. Ehhez képest itt ez a Zsolti gyerek, aki a gyerekotthonból eljutott idáig, rendes dolgozó ember lett belőle, értelmesen meg tudja fogalmazni a mondanivalóját... Szóval ezerszeresen felülmúlja a hasonló háttérrel rendelkezőket, ezért minden tiszteletem az övé.

2021. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
42%
Értelmesnek tartom - néhol azért kicsit kicsapongó tud lenni a hozzáállása - tiszteletben tartom, hogy olyan, amilyen, viszont attól még nem fogadom el a homoszexualitást, mint egy normális irányultság.
2021. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Godaime ***** válasza:
67%

"attól még nem fogadom el a homoszexualitást"

Van erre bármilyen logikus okod 13-as válaszoló?

2021. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
27%

14

Hahó, ha idézel akkor idézzél pontosan, azt mondta ,,nem fogadom el a homoszexualitást, MINT EGY NORMÁLIS IRÁNYULTSÁG" van különbség.

2021. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Godaime ***** válasza:
53%
A kettő ugyan azt jelenti.
2021. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
32%

15 Egyáltalán nem ugyanazt jelenti én elfogadhatom úgyis a homoszexuálisokat, hogy nem tartom normális irányultságnak. Te meg csak annyit idéztél, hogy nem fogadja el a homoszexualitást. (Pont)

Tessék beletörődni a világ nem fekete meg fehér, tehát nem lehet két részre osztani az embereket, aszerint, hogy vannak akik elfogadják meg vannak aki nem, a kettő közt vannak árnyalatok is. :)

2021. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Godaime ***** válasza:
43%
De ennek az árnyalatnak csak a te szemedben van értelme. Így próbálod megnyugtatni a lelkiismereted amiért bigot vagy. Gyakorlatilag egyetlen logikus ok sincs arra, hogy miért ne fogadnád el magát az irányultságot normálisnak.
2021. aug. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
86%
Egyre inkább azt sejtem, hogy Eddát a liberális oldalról pénzelik, ugyanis annyira kretén az a nő hogy a jobboldalt járatja le minden megnyilvánulásával...
2021. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
32%

Akkor hadd válaszoljak a kérdésedre, Godaime, hogy miért is nem fogom elfogadni a homoszexualitást teljes mértékben!


Azért nem fogom elfogadni a homoszexualitást, mint normális irányultság, mivel szerintem a normális példa az anya+apa, nem pedig anya+anya, vagy apa+apa, vagy helikopter+vizipisztoly, meg mittudomén'.

Ismerek olyan homoszexuálisokat, akikkel valóban jót el tudok beszélgetni anélkül, hogy a képembe tolnák minden egyes beszélgetésünknél, hogy az LGBT lobbyt hogyan kéne támogatni és mennyire de küzdenek a jogaikért. Többletjogokért, max, azokért küzd az LGBT Lobby, nem másért. Manapság szinte ugyanannyi jog ihleti Őket, mint a heterókat, ha elvettek jogokat tőletek, azt köszönjétek a homoszexuális mozgalomnak, mert addig rend és béke volt, aránylag sokkal kevesebb volt a homoszexuális és kevesebb bántalmazás is ért Benneteket!

Továbbá szerintem ha idővel több és több homoszexuálist nevelne ki ez a mosléklobbi, akkor nem tudnánk fenntartani az emberi fajunkat, ez lenne kihalásunk oka. Felőlem azt csinálnak a négy fal között, amit akarnak, de ha publikus helyen vannak, akkor legalább legyen bennük annyi tisztelet, hogy nem botránkoztatnak meg mindenkit az undoritó öltözködésükkel, csak azért, hogy "elfogadóbbá tegyék az embereket"!

2021. aug. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Godaime ***** válasza:
52%
Oké tehát az okaid a személyes butaságodból és tudatlanságodból adódnak. Gyakorlatilag olyansmiként aggódsz, amire már évtizedek óta válaszoltak az orvosok és a szakemberek, te mégis úgy döntöttél, hogy ezen dolgokat figyelmen kívül hagyod.
2021. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!