Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem felháborító amit ez az...

Nem felháborító amit ez az Osváth Zsolt művel?

Figyelt kérdés

Egy eléggé ismert, felvállaltan homoszexuális Youtuberről van szó, aki gyakran politizál és láthatóan eléggé liberális gondolkodású.

A Budaházy Eddával való videója után lett felkapott, amelyet mindenki egyoldalúan és minden objektivitást nélkülözve szemlélt és neki adtak igazat az emberek, pedig olyan szinten széttrollkodta az egész vitát, játszotta az áldozatot meg a jófiút, hogy arra nincsenek szavak. Egy provokatív, tenyérbemászó, irritáló figura aki terjeszti az LMBTQ+ propagandát, azt akarja, hogy a melegek házasodhassanak és mindig felvonul a Pride-on.



2021. aug. 23. 21:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
39%
30 Köszönöm a kedves szavakat, de én teljes mértékben értem, amit te írsz és azt is értem, hogyan torzítod a beszélgetést, olyan dolgokra reagálsz, amit nem írtam, a kettőnk közül te nem tudod értelmezni azt, amit én írtam, csak sajnos egy buborékban élsz. Én ennek ellenére mégsem vetemedek arra, hogy lehülyézzelek, mert nem szép dolog, egyszerűen csak képtelen vagy arra reagálni, amit írok, mert ha arra reagálnál, akkor rögtön nehéz dolgod lenne, de igy hogy homofóbnak akarsz beállítani, igy már könnyen érvelsz. Olyan kijelentéseket teszel, amit egész egyszerűen nem igazak. Pl azt állítod, hogy a melegek jogait megtagadják, de nem tudsz mondani egy példát, hogy mivel, egész egyszerűen mert nincsenek megtagadva a jogaik, igy ez mellet nem is tudhatsz érvelni.
2021. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
43%
31 - es, ez az alak veszett ügy, szerintem hagyom is a p1csába ezt az egész beszélgetést.
2021. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
94%
Én nem kedvelem annyira Zsoltit, de felrobbanok, ha mégegyszer meghallom vagy meglátom, hogy “meleg propaganda”, illetve hogy valaki akármiben is igazat adjon Budaházy Eddának :D
2021. aug. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
66%
Budaházy Eddát szerintem egyik oldalon sem kedvelik, max a Zsideszesek azok, akik annyira oda vannak érte.
2021. aug. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
34 Főleg, hogy Edda Mi hazánkos! :D
2021. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
35 - ös, az már más kérdés, hogy a Mi Hazánk szimpatizások mennyire vannak oda érte.
2021. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!