Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem felháborító amit ez az...

Nem felháborító amit ez az Osváth Zsolt művel?

Figyelt kérdés

Egy eléggé ismert, felvállaltan homoszexuális Youtuberről van szó, aki gyakran politizál és láthatóan eléggé liberális gondolkodású.

A Budaházy Eddával való videója után lett felkapott, amelyet mindenki egyoldalúan és minden objektivitást nélkülözve szemlélt és neki adtak igazat az emberek, pedig olyan szinten széttrollkodta az egész vitát, játszotta az áldozatot meg a jófiút, hogy arra nincsenek szavak. Egy provokatív, tenyérbemászó, irritáló figura aki terjeszti az LMBTQ+ propagandát, azt akarja, hogy a melegek házasodhassanak és mindig felvonul a Pride-on.



2021. aug. 23. 21:06
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
20%

17 Pont, hogy a bigot ellentéte vagyok, ha nem tűnt volna fel, ha bigot lennék, és teljes egészében a politikai nézeteim határoznák meg a homoszexualitásról alkotott véleményem, akkor bizony nem is ismerném el a homoszexualitás létezését sem.

Amúgy nem értem miért kellene logikus érvekkel rendelkeznem erről? Ez az én értékrendem, itt nincs helye érvelésnek, én igy érzem és kész! Cserébe én is maximálisan tiszteletben tartom a te nézettedet, holott nem értek vele egyet, én sem kérek tőled érveket, hogy miért érzed úgy, hogy a homoszexualitás normális irányultság. Ez eleve nem egy olyan kérdés, amire lehet válaszolni, hiszen bizonyos szempontból természetes, bizonyos szempontból pedig abszolút nem, attól függ melyik megközelítést képviseled.

Utoljára diktaturában kellet magyarázkodni, hogy miért érzem úgy a dolgokat ahogy...

2021. aug. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
37%

17 Az egyébként megvan, hogy a homoszexuálisokat is azért támadják, amit te most képviselsz? Mert nem tartod tiszteletben mások álláspontját, okvetlenül érzékenyítni akarsz, okvetlenül MUSZÁJ neked megváltoztatni a véleményünket, én úgy gondolom, hogy nagyon kevés ember az, aki konkrétan azért támad egy homoszexuális párt mert nem nővel van, hanem eszébe jut a meleglobbi propaganda, az emberek nagyon nem nézik jól szemmel, ha valaki meg akarja változtatni a véleményét érzékenyítni akar.

És most kapaszkodj meg, jelenleg senki nem ártott annyit a melegeknek, mint a meleglobbit folytató egyének, ők azok akik megteremtették az ellenséges közeget a melegek számára, ők hergelték a közvéleményt, ők provokálták ki a jelenlegi helyzetet.

2021. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Godaime ***** válasza:
75%

"Ez az én értékrendem, itt nincs helye érvelésnek, én igy érzem és kész! "


Ez tökéletesen rendben van és meg is értem. Azonban a gond akkor kezdődik, amikor valaki ez alapján próbálja meg másoknak elvenni vagy megtagadni a jogait. Csak azért mert te személy szerint nem értesz egyet a modern tudomány állásával még nem jogosít fel arra, hogy mások életét negatívan befolyásold. Ha neked nem tetszik a dolog, ne vegyél részt benne, de másokat ne gátolj legalább.

2021. aug. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Godaime ***** válasza:
60%

"az emberek nagyon nem nézik jól szemmel, ha valaki meg akarja változtatni a véleményét érzékenyítni akar."


Ja, mert senki sem szereti ha a képébe dörgölik, hogy mennyire tudatlan és ostoba az adott témáról. Amikor a nők a jogaikat követelték akkor is akadtak ilyen "bátor" férfiak, mint most.

Néhány évtized múlva amikor széleskörben el lesz fogadva a dolog, nem lesz többé szükség érzékenyítésre vagy meggyőzésre.

2021. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
82%
Szerintem nagyon aranyosak a párjával, én örülök, ha boldogok. Heteró nő vagyok, három gyerekkel, ha valamelyik egyszer bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik, nyilván azt szeretném, hogy boldog legyen, nem pedig hogy a társadalom elvárásai szerint boldogtalan.
2021. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
25%

23 Mégis milyen megtagadott jogokra gondolsz? Egy meleg pár gond nélkül élhet ugyanolyan életet mint egy heteró, annyi, hogy nem lehet templomi esküvőjük meg nem fogadhatnak örökbe gyereket. Ennyi.

Mégis milyen jogokra gondolsz, ami eddig volt csak a csúnya Orbán bácsi elvet tőlük?

U.I na ez az amiről beszélnem, hogy te most engem abszolút idiótának akarsz beállítani (úgy hogy én nem támadtalak semmivel sem, nem mondtam rád semmi rosszat) , aki nem tud kibékülni a tudománnyal, meg nem tudja elviselni ha nincs igaza, holott ez nagyon nincs igy én nyitott vagyok mindenféle érvre, de azt hogy én hogy alakítom ki a saját véleményem, azt köszönöm megtartom magamnak.

Azért neharadgudj, de ha csak igy lehet erről a témáról beszélni, hogy valakit le kell hülyézni, akkor nem kell csodálkozni a jelenlegi szituáción.

2021. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 Godaime ***** válasza:
59%

Nem hülyéztelek le, viszont ha te ezt voltál képes leszürni a dologból, akkor nyilván van valóságalapja, főleg a hozzászólásod ezen része után: " én nyitott vagyok mindenféle érvre, de azt hogy én hogy alakítom ki a saját véleményem, azt köszönöm megtartom magamnak.". Tehát te nyitott vagy a tényekre, de ugyan akkor figyelmen kívül hagyod őket, hiszen neked így kényelmes.


"Mégis milyen megtagadott jogokra gondolsz? Egy meleg pár gond nélkül élhet ugyanolyan életet mint egy heteró, annyi, hogy nem lehet templomi esküvőjük meg nem fogadhatnak örökbe gyereket. Ennyi."


Ezt most úgy mondod, mintha ezek jelentéktelen dolgok lennének. Ha valaki holnaptól elvenné tőled ezen jogokat ( vagy ha eleve nem lennének meg neked ) holnaptól te is tüntetnél az utcán azt garantálom.

Egyébként a dolog nem csak ennyiben merül ki. Ha a főnöködnek nem tetszik, hogy meleg vagy, simán felbonthatja a szerződésed és kirúghat. Az általános ellenségeskedést amit az emberek jelentős része mutat feléjük gondolom nem is kell megemlítenem.

2021. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
21%

27 Azt mondtam nyitott vagyok az ÉRVEKRE, nem a tényekre, ejj ezeket az idézéseket még gyakorolni kellene... Te úgy idézel, próbálsz kommunikálni az emberrel, hogy csak azt szűröd le, ami számodra kényelmes, most pedig olyan embernek akarsz beállítani aki ignorálja a tényeket, holott tényekről nem beszéltem, HISZEN NEKED IGY KÉNYELMES.

Én is elítélem, hogy az emberek ellenségesek a melegekkel, de ez nem jogi kategória, te tettél egy kijelentést, hogy a melegek jogait megtagadják, te erre nem tudtál mondani semmilyen példát.

Na az ilyen beszélgetéseknek tényleg a melegek isszák meg a levét mert ez rajtuk fog lecsapódni, hogy a nagy emberjogi aktivitás, folyamatosan bullshittel tömik az emberek fejét.

2021. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
42%

Könyörgöm 20 - as, nézz már rá a statisztikákra, hogy ekkor meg akkor hány százaléka vallotta magát homoszexuálisnak a lakosság, mondjuk az USA - ban!

Úgy tűnik te mégis úgy döntöttél, hogy ezen dolgokat figyelmen kivül hagyod.

2021. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Godaime ***** válasza:
45%
28/ Oké tehát már ott tartunk, hogy értelmezni sem tudod amit írok, így tényleg nincs értelme a társalgásnak. Nem kellett nekem lehülyéznem téged, hogy bebizonyítsd igenis az vagy.
2021. aug. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!