Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tetszik Lisa soloja?

Hogy tetszik Lisa soloja?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 10. 06:50
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokkal teljesen egyetértek. Sajnos a mai blinkeknek a 60 százaléka nem foglalkozik a szöveggel. Engem mondjuk igen is érdekel miről szól a zene. Igaz nem tudok Koreaiul de mindig megszoktam nézni más forditását. Nekem nincs bajom az "egoista" számokkal, mondjuk a Maria is az egyik kedvencem.(Hwasa mamammo)Viszont ez már tényleg egy kicsit túlzás az dalszerzőktől.És igen én is jobban szeretem Rosé szoloját de nekem Jennié a best. Jó a szövege, a dallama és az mv-ébe is fektettek bele munkát és megisérte hisz nem hinném hogy csak nekem nagy kedvencem. Egy kicsit zavar hogy Jennién van 11 M like és kb 2 éves a szám, Lisáén meg van 9,4 M like és egy napos. Nekem Lisa a második biasom a Blackpinkből és szeretem nagyon a hangját viszont ez a zene lehetett volna százszor jobb is!
2021. szept. 11. 22:32
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Én értem a badass rapper koncepciót amire fel akarják építeni Lisát kezdetektől fogva, de szerintem ő nem ilyen a való életben, a szöveget sem ő írta tudtommal. Az én tetszésemet nem igazán nyerte el az ő soloja. Rose solo számai a legjobbak a Blackpinkből szerintem.
2021. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszett:( Az okokat már mindenki leírta előttem.

És eleve nem is nekem való nagyon, mert nem szeretem a rappet annyira.

2021. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

#12: Én is ugyanezt érzem. Sok interjút megnéztem Lisáról, és egyáltalán nem olyan vagizós, öntömjénező, mint a klipekben.

Minden lánynak van egy ráosztott karaktere. Jennie-é a popsztár, “mindenki kedvence” imidzs, ő az, akit mindig az aktuális divatnak megfelelően öltöztetnek, Rosé a “cuki csaj” a cukorka színű hajával és a barátságos személyiségével, Jisoo pedig a természetes, aki mindig visszafogott és a leginkább megfelel a koreai modell ideálnak. Lisára a “vagizós rapper csaj” szerep jutott, de nekem inkább az jött le róla, hogy bár tud pörögni is, kifejezetten introvertált, összeszedett, szorgalmas, maximalista. Eléggé távol áll a személyiségétől az, amit ráaggattak. Persze, attól még szeretheti a vagány dolgokat, meg a kabátján virító Gene Simmons-t 😂, de kétlem, hogy önszántából akarna ázsiai Nicki Minaj-t játszani.

2021. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%

Nekem sem a szám, sem a kép, amit Lisáról el akarnak adni nem tetszett, tényleg a koreai Nicki Minaj, Cardi B imidzset akarják táplálni, ami nekem nem szimpatikus. Persze Lisa tud vonzó, szexi, badass lenni, főleg ha fellép a stage-re, de ez nekem kicsit sok volt. Zeneileg is unalmas számomra sajnos, Teddy kitalálhatna már valami mást is. Plusz hát ja, amíg a példának hozott Maria leginkább az önelfogadásról szól, addig Lalisa a saját maga fényezéséről és kb. a “Lalisa vagyok, a legjobb, szeress, bár úgyis szeretsz, mert Lalisa vagyok”- üzenettel bír.

Imádom Lisát, szerintem sokkal többet érdemel ennél. (Igazából az összes Blackpink tag többet érdemel)

2021. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%
Megmondomőszintén h nem tetszett, ahogy Rosé soloja sem. Mindegyik olyan semmilyen. Az egyetlen BP solo ami hallgatható, pörgős és tetszik az Jennie Solo-ja, amit elég sokszor meg is hallgattam. De ezeket egyszer meghallgattam, hogy tudjam miről beszélek, de őszintén nem egy nagy durranás egyik sem.
2021. szept. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az utóbbi időben a YG annyit foglalkozik a BP-vel, hogy legyen mivel kiszúrni a fanok szemét, aztán jólvan. Korábban sokkal több energiát fektettek a Blackpink számokba, tényleg volt valami amiért be tudott húzni. De most? Könyörgöm azt sem lehet tudni h melyik solo mikor lesz? Ígérgetnek össze-vissza, összezavarják a fanokat és amit kiadnak a kezükből az egy 20%-os valami. Sajnos nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy még lehúznak rúluk annyi bőrt emennyit lehet aztán mennek a levesbe. Ne legyen így, nem kívánom nekik, mmint a lányoknak, mert magát a YG-t már elég régóta rühellem, de sajnos én úgy látom, h arrafele haladnak.
2021. szept. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
21%

elég kemény kritikák vannak itt azt sok itt a bp fan azért ez durva amikor a fan bázis mondja már hogy ez tényleg nem lett jó! :S

ja és nem lett jó a szokásos semmitteleen üres mára már csak azért hogy kiverjék rá dolog... -_-" kezd nagyon unalmas lenni hogy a kpop lányok már csak erre jók... hogy legyen mire kiverni mert az utóbbi 3-4 évben csak ez van szinte... :S

az a baj hogy előbb utóbb a fanok reagálni fognak erre ott hagyják és csak a kiverők maradnak de azok nem fognak költeni és nem csak a bp-re lesz igaz... új tagokat sem fognak tudni szerezni mert kifog alakulni egyfajta kollektív tudat/eszme ez ügyben... mint pl a fehér férfinak más etnikumú nője van az akkor hu de menő de fordítva az meg már gáz...

2021. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%
Jólvan 18as verd ki magadra, mert ahogy látom neked semmi nem tetszik magadon kívül. Uncsi vsgy már.
2021. szept. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
89%
Hát… jobbra számítottam. Nem vagyok fan de ismerem pár számukat. (Itt nem a leghíresebb zenékre gondolok). Sem a Lalisa sem a Money nem tetszik. Nem az én stílusom. Inkább Rosé zenéi amik tetszenek🙂
2021. okt. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!