Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy tetszik Lisa soloja?

Hogy tetszik Lisa soloja?

Figyelt kérdés
[link]

2021. szept. 10. 06:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%

Először azt kívántam, bárcsak olyan maradt volna végig az egész dal, mint az első 30 másodpercben. 😅

Aztán szép lassan megkedveltette magát velem a Money-val együtt.

2021. okt. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
95%
Szerintem egyre gyengébbek a zenéik,mert kevesebbet foglalkoznak velük (nem a tagok,szerintem õk próbálnak mindent kihozni magukból).Az utóbbi album is gyengébb volt,talán a "how you like that" volt a régebbiekez hasonló.A szoló zenékbõl nekem Jennié tetszik a legjobban,de én is sajnálom,hogy az tōbb éve elérhetõ és a Lisa zenéi,amik pár hetesek,már elérik majdnem a megtekintési szintjét.A Rosé szolóin már észre lehetett venni,hogy gyengébb,de az a stilus pontosan illet Rosiehoz.A "Lalisa" nálam csalódás volt,többre számitottam.A "money"-t kedvelem.A szövege egyiknek sem fogott meg.De a nem rég kijött közremüködése nem tetszik,nagyon erõltetettnek tūnik nekem.Jisoo szolóját várom,viszont ami nekem nem tetszett,hogy Jennienek egy szolója volt,míg Rosenak kettõ és Lisanak is kettõ és egy közremüködés
2021. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatosak💖🖤
2021. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok akkora rap rajongó így nem igazán tetszett .

Csak azt tom mondani mint mindenki más is, gyengébb minőség kevésbé mely szöveg

Szövegileg nekem Rose tetszett legjobban de őt se hallgatom állandóan, mood kell hozzá, általában akkor ha kicsit nyugodtabb zeneket akarok hallgatni

Jennie tetszett, de azt sem állandóan hallgatom csak időnként

Összességében nekem Lisa tetszett legkevésbé

Teddy lehetett volna kreatívabb bár nem tudom mennyire múlott csak rajta, emlékszem a netflix dokumentum filmben mondott valami olyat hogy rengeteg zene van ott bent de ami kimegy... Csak kevés 🤷‍♀️

2022. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%

Szetintem egész jó lett.

Bár hogy ő a banda legjobb táncosa a koreográfia elég gyenge lett.

De ez személyes véleményem.

2022. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Lalisa és a Money is 10/10, btw Jisoo a legjobb a földön(;
2022. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon jó lett! A Money-t most így már nem nagyon hallgatom, de amit előad Lisa a Born Pink tour közben break dance az nekem nagyon tetszik! Úgyhogy nekem a Lalisa jobban bejön, mint a Money! Lalisa 10/10 nekem!
2023. febr. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
54%

Én elektronikus zenét hallgató fasziként írok ide,nekem ez a Lalisa marhán bejött,főleg a 2. pörgősebb rap rész,f@sza trapes alappal. A Money nem tetszik,egyszerűen nem jön be a dallama. Én egyébként is ütem/dallam centrikus vagyok,szöveg nem annyira érdekel. Bp. számokból is a How you like that,Pink Venom meg a Pretty Savage tetszenek. A tinglitangli zenéktől falra mászok mint pl. Bts Butter. Amúgy nemnagyon értek a Kpop-hoz. De nekem bejön ez a "basszusos" trapes türhő hangzás,enyhe "nyávogással" a refrénben mint pl. Pink venom akár.

Rajongók meg pont ezeket a számokat szidják xD

Lalisa jó szerintem

Meg maga a csajszi is rohadt jól néz ki. Mondjuk az összes FeketeRózsaszín tag elég szép/szexi xD

Mondjuk én a Brutalismus3000-t szoktam hallgatni,attól ti lekaparnátok a csempét a falról szerintem😅😂😂

2023. jún. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Imádom rohadt jó!
febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
10/1000000
febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!