Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azért kommenteltek sokan a...

Azért kommenteltek sokan a cikk alá hogy Shane Tusup Szabó Zsófinál éjszakázott mert savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés
Az igazság,hogy egy kicsit nekem is fájó volt olvasni hogy Hosszú Katinka volt férje Szabó Zsófinál éjszakázott.Régen nekem is tetszett a Zsófi,írtam is neki Facebookon amikor még szingli volt,de nem kaptam választ.Talán irigy is vagyok,hogy vannak páran akiknek sikerült ágyba vinni a Zsófit nekem meg nem.Én kimaradtam a jóból.Azt hiszem savanyú a szőlő.

2021. szept. 30. 06:57
A kérdező szavazást indított:
Nekem is savanyú a szőlő
Engem nem érdekel bármikor ágyba viszek a Zsófinál jobb nőket is
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott éjszakázott? Mi a manó...
2021. szept. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Szánalmas egy életed lehet kerdező.


Sajnállak.

2021. szept. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem fájó volt amikor az indexen láttam hogy ez a főcím.Eszembe jutott hogy régen írtam a Zsófinak Facebookon egy szerelmes üzenetet.
2021. szept. 30. 07:05
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert szeretnek az emberek csámcsogni más tettein.

Olyanokon is, amihez semmi közük.

.

Várom ezt a szavazós kérdést:

" Mi a véleményetek arról, hogy Szaros Pista Hugyos Julcsinál éjszakázott?"

2021. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Fluor Tomi mit szól ehhez? xD
2021. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 Fluor Tomi talál magának csajt ha akar:)
2021. szept. 30. 09:33
 7/13 anonim ***** válasza:
44%
Nekem is sajog kicsit a szívem, mert Zsófi gyönyörű, de elismerem hogy Shane is nagyon jóképű, és két ilyen dekoratív külsejű ember násza valahol törvényszerű.
2021. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Minek olvasgatod akkor?:D
2021. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet velem van a baj, de ez a Zsófi nektek tényleg ennyire jó nőnek számít? Nekem a személyisége is irritál lehet ezért nem látom azt a nőt benne amit sokan mások. De szerintem semmi extra. Nem hiszem hogy észrevenném vagy felfigyelnék rá ha mellettem elsétálna
2021. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Bevallom, én is irigy vagyok. Bármit megadnék azért, hogy Shane helyében lehessek, amikor szexel a Zsófival. :)
2022. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!