Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina miért írja...

Kulcsár Edina miért írja mindig, hogy semmire nincs ideje ha közben a barátnőivel utazgat?

Figyelt kérdés

Most látom Sarka Kata képei közt, hogy a díszes társaság szeptemberben Monacoba utazott, most meg Saint-Tropezba.

Utána meg előadja, hogy neki semmire nincs ideje, folyton dolgozik. Ennek komolyan mi értelme van?

Ha jó élete van, sok szabadidővel akkor az sem szégyen szerintem. Korrektebb lenne.


2021. okt. 10. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez olyan, hogy azt is hangoztatja, hogy a család az első, meg mennyire imádja a gyerekeit, de egy jó eséllyel több hetes forgatásra simán elment a férjével a most három és másfél éves gyerekei mellől 🤷🏻‍♀️. Mindenkinek mást jelentenek ezek a fogalmak mint “sokat dolgozom”, “a családom a legfontosabb”, így valószínű ő nem azt érti ezek alatt mint az emberek nagy része.
2021. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert magának is hazudik. Mindig azt mondja a gyerekei az elsők, ehhez képest minden héten többször a férjével "kivételesen" kettesben programoznak, ilyen olyan reklám eseményekre megy, mer az a munkája, hogy megjelenik wow. A gyerekeivel ritkán van és akkor is csak szerepelteti őket. Nagyon ki fog égni pár éven belül ebben a nagy megjátszásban a munkáival, amikre a világnak nincs szüksége
2021. okt. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

3

A gyerekei meg le fogják sz.rni jó eséllyel.

2021. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#1: Na az a forgatás... Ugye Csuti kiírta akkor, hogy nem lesz jó ideig elérhető instán, facebookon, de nem mondhatja el egyelőre, hogy miért. Erre Edina is eltűnt. De ő nem írt ilyet, hanem előadta, hogy önfejlesztésbe kezdett, meg nincs most kedve/ideje instázni. Majd valaki rendszeresen posztolt helyette a forgatás alatt.Sokan meg örvendeztek, hogy de jó... hanyagolni is kell a telefont stb. Pedig mennyivel egyszerűbb lett volna annyit írnia, hogy nem leszek x hétig.

Ezek a felesleges kamuzások nagyon unalmasak, és ezért támadják őt sokan. Megmondom őszintén, én korábban tényleg kedveltem pedig.

2021. okt. 11. 19:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Összesen két hétig volt csuti inaktív, ebből könnyű kitalálni, hogy mennyire is nyerő páros ők
2021. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen?Ennyire nem figyeltem.
2021. okt. 11. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Vissza tudod nézni nála, június 15én köszönt el és 30án tért vissza. (vagy július már nem emlékszem )
2021. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

A nő prosti volt Németországban, miközben egy csepeli panelproli lány a kisebbségtől. A férje is ugyanez pepitában. Szomorú hogy ennyien kíváncsiak az életükre és ez a színvonal.

Borzasztóan ronda, igazi kisebbségi arca van.

2021. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

8

Ezt honnan tudod? ( a prostisat,az lerí,hogy nem idén barnult).

2021. okt. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
2021. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!