Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Baukó Éva honnan tudja, hogy...

Baukó Éva honnan tudja, hogy az RTL-es műsorokban milyen sorrendben esnek majd ki a celebek?

Figyelt kérdés
Most olvastam róla, hogy kiírja ezeket az infókat. A Survivort nem néztem, elvileg ott is jól tippelt. A Nyerő párosnál is írt egy listát és már be is jött az első kiesőnél. Ez hogy lehet??
2021. okt. 20. 22:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Rég leforgatott szar műsorok.
2021. okt. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de ezért nem fogjak amugy felelősségre vonni? Talán összeveszett az Rtl-el?
2021. okt. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2:Én is furcsállom, hogy nincs következménye.
2021. okt. 20. 23:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tuti súg neki. Elvileg a Survivort Sabira kotyogta el neki. Tudtottam műsorvezetői babérokra akart törni (Reggeli meg ehhez hasonló műsorok) csak az RTL szerint túl butácska, nem oda való.
2021. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azért mert nagy kamu az egész. A tv-ben egyik műsor sem igazi, minden előre meg van rendezve, hogy ki essen ki, ki maradjon bent...
2021. okt. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Karcsi zoli válasza:
Nem láttam amikor kiírta! Hogy fognak kiesni?
2021. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6: Már nincs kint kommentben? A survivor-ös poszt alatt írta kommentben.
2021. okt. 22. 19:08
 8/19 anonim válasza:
Valaki nem tudná megírni privátban, hogy mi a kiesés sorrendje?
2021. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#8: Tegnap este megírtam neked priviben.

De akinek van facebookja az ki tudja keresni szerintem.


A második tippje is bejött...

2021. okt. 26. 06:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Facebookon van Nyerő páros csoport, akit annyira érdekel, de egyébként így már szr az egész, remélem, lesz ennek valami következménye, nem hiszem, hogy ezt csak úgy megteheti bárki is, még az ilyen semmilyen, balhés celebekben is kéne lenni annyinak, hogy ilyet nem csinálnak...
2021. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!