Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyhogy ilyen sok műsorban...

Hogyhogy ilyen sok műsorban szerepel Kiss Ramóna?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy a Dancing with the stars műsorvezetője. Szerepel a Mintaapákban. Benne van valami festék reklámban (ez gondolom a tv2-től független). Most látom, a Ninja warriornak is ő a műsorvezetője. Hogyhogy ennyi mindent rábíznak?

Míg az RTL klub korábban nem adott neki ennyi munkát.


2021. okt. 25. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Nincs más.
2021. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
85%
Nem tudom, de az Auchan reklámban is benne van
2021. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2: Jaj tényleg...
2021. okt. 25. 21:45
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Meg a Xixo reklámban is.
2021. okt. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Valakinél jól fekszik...
2021. okt. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
pedig nem tehetséges, és sem színészi, sem műsorvezetői végzettsége nincs
2021. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem pedig tehetséges színész, én láttam színházban és nagyon jól játszott annak ellenére, hogy nincs színészetből diplomája. Műsorvezetőként sem lenne rossz, ha nem üvöltve vezetne műsort - erre mondjuk tényleg nem ártott volna képzés a színművészetin televíziós műsorkészítő szakon.


Szerintem annak ellenére, hogy alig öt éve szállt ki a Barátok köztből és kezdte bontogatni a szárnyait mint műsorvezető, szép utat járt be. Három évadon át az ország legnézettebb hétvégi showműsorának volt a háziasszonya (X-Faktor), a szintén közönségsiker Celeb vagyok... női műsorvezetője, vezette a Reggelit, színésznőként szerepelt a Drága örökösökben és mikor úgy érezte, hogy anyacsatornája nem becsüli meg eléggé, nem volt rest átigazolni a tv2-höz, ahol azóta is a főműsoridőben kényeztetik: színésznőként fontos szerepe volt napi sorozatban (Mintaapák), vezetett két évadnyi nagyszabású hétvégi táncos műsort (Dancing with the Stars) és sportrealityt (Ninja Warrior) is. Utóbbi kettő két tök más műfaj és valószínűleg ha az RTL-nél marad, ennyire változatos műsorvezetői szerepek sem találják meg. Más kérdés, hogy míg az RTL-nél egytől egyig sikerműsorok háziasszonya volt, a mostani produkciók jóval kisebb közönséget szólítanak meg, konkrétan mindhárom tv2-es műsor bukás.


DE hogy a kérdésedre is válaszoljak: szerintem 14 hónap leforgása alatt ez a három produkció nem olyan sok. Konkrétan tavaly decembertől (a Dancing első évadának vége óta) idén szeptemberig nem is volt képernyőn. A Ninja Warriort és a Mintaapákat pedig még tavasszal/nyáron vették fel, így jelenleg csak a Dancing with the Stars-ban dolgozik. Ördög Nóra az átigazolásának első egy évében két nagyszabású hétvégi showt (Rising star, Az ének iskolája) és egy saját hétköznapi műsort (A Kocka) is kapott.

Nem is beszélve 2017 őszéről, amikor a csapból is ő folyt, minden második műsoruk műsorvezetője ő volt (Ázsia Expressz, Séfek séfe, Vigyázat, gyerekkel vagyok!), valamint idén ősszel is volt, hogy egyik műsora váltotta a másikat (Totem -> Séfek séfe), plusz ugye ott ül a Dancing zsűrijében is.

2021. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy a Hal a tortán műsorban is főzött.
2021. nov. 9. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Én örülök neki hogy végre nem csak Ördög Nórat futtatják, hanem adnak másnak is lehetőséget... Már tényleg a csapból is ördög Nóra folyt...
2021. dec. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, Örög Nóra, Kiss Ramóna és Tilla. Rajtuk kívül más műsorvezető nem nagyon van a TV2-nél. Az RTL-t nem tudom, mert nem igazán nézek ott műsorokat.
2021. dec. 5. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!