Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande és Jungkook jártak?

Ariana Grande és Jungkook jártak?

Figyelt kérdés
Mert nagyon sok közös videót és képet találtam róluk a neten. Vagy ezek kamuk? De az is lehetséges, hogy egy másik BTS taggal volt együtt?

2021. okt. 31. 21:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem járok már suliba de egy xanaxot szívesen adok neked ❤️
2021. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

Te három pipás, őszintén..mi bajod van?:)

Mit ártott neked a banda,maga Jungkook vagy az egész Ázsia?

Ülj le magadnak, unalmas vagy már.

2021. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
0%

11 hát ha neked van xanax-od akkor bizony nálad vannak a gondok… ugyanis a xanax az egyik legerosebb ideg gyógyszer amit orvos felirat! 😵

12 csak te vagy unalmas… egy rossz szót sem szóltam itt csak neked van bajod mert sérti a kis egódat… nem mindenkinek jönnek be az ázsiai férfiak sőt ki kell hogy ábrándítsalak de őket tekintik a legkevésbé atraktivnak mind közül!

Azt meg gondolhatod hogy arina grande nem egy zokniba pirulos sraccal fog járni aki ráadásul full kelet ázsiai meg valószínűleg 8 centis… megint csak hivatalos adat hogy 6-10 centi az átlag… sőt ha már 10 centi akkor az már nagy csodor… ezek mind hivatalos kutatások

Unalmas az max te vagy kérdésre nem tudsz válaszolni de simán vajkalsz mások magán életében meg minden ok nélkül szánalmas módon kotekedsz…

Amugy xanax az nem jó strokre de okoska… inkabb vérnyomás csökkentőt kellene adni 🤣🤣🤣

2021. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
0%
Ja meg az a szánalmas hogy azt hiszitek hogy mindenkinek ezek a fiucskak kellenek pedig korántsem… nem hiába mondja rá még mindig a világ hogy úgy néznek ki mint a melegek… lényegtelen hogy milyen a szexulitasuk nem ez a lényeg hanem az hogy erősen nőies viselkedés és sminkjük van a színpadon és ezt a nagy közönség mondja… lehet hogy igazából full átlagos srácok de lényegtelen sokaknak taszító ez főleg ariana-nak… követni kellene a “munkásságát” és akkor tudnánk hogy milyen ő… amugy itt inkabb jungkook szívta volna meg ha “jártak” volna mert ariana egy erkölcsi hulladék sajnos…
2021. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
0%
minden ilyen kérdés alatt strokeot készülsz kapni, amúgy nagyon vicceseket írsz mindig úgyhogy várom erre a további vicces választ amit írni fogsz gyerünk sis ❤️
2021. dec. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
80%

Esküszöm nem tudom ez most csávó, vagy nő de nagyon beteg xdd hogy jön ide neked a méret? Csinálj már valami hasznosat is, ne csak itt járasd magad le lol.


meg amúgy jó magad is leírtad, hogy ott teljesen más az ideál, másak a férfiak stb (bár szerintem a legtöbb koreai férfiba több férfiasság szorul mint a nyugati társaikba,itt már egyre terjed elfele hogy a srácok műszempillákkal járnak, megcsináltatják a mellüket stb, Európában meg Amerikában egyre több az ilyen pasi, szóval nekem senki ne pofázzon, hogy az a smink aki ami a koreai férfiakon van “túlzás”)

Ha nem ez, akkor a pasi egy szőrös izomkolosszus,mert az rohadt jól néz ki igazad van..


És ezzel le lehet szállni róluk:)

Ja meg senki nem hitte azt hogy mindenkinek ők kellenek,ne találgass már f*szságokat kérlek xdd

2021. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
0%

De látod ez a baj… nem tanulsz… jó lenne vissza menni a suliba… el magyaráztam nem egyszer mi a stroke… meg most hogy mire való a xanax 😂😅 (még mindig a legerősebb ideg nyugtató gyógyszer amit komolyabb esetekben írnak fel szoval ha te neked tényleg van akkor itt csak tényleg veled van a gond… 😓 ami ráadásul nem vicces mert komolyabb idegi fajdalomra és idegi difunkciokra valamint idegosszeomlasra írjak fel… 😵)

Valamint lehet hogy te jókat nevetsz ezen de kétlem mert nagyon felhúzód magad mjndig nem hiába nem tudsz figyelmen kívül hagyni…

🤣

De mindegy is… amit írtam az igaz sajnos és emiatt nagyon jól érzem magam 🙏🏻 Ennél több nekem nem is kell 😅😂😂😅

2021. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
84%

itt senki nem húzta fel magát rajtad öcsi,de ha te attól jól érzed magad hogy mások idegrendszerén ugrálsz a hétköznapokban is..uh tesó,keress fel egy orvost, szükséged lenne rá.


értem miért jössz te minden kérdés alá felkúrni az embereket,mert már a körülötted lévő emberek lesz*rnak, sajnállak.

2021. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
83%

senki nem húzta fel magát,csak a f*szságaidat próbáljuk kijavítani, tudod,nem mindegy hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik.

jó tanács, ezt tartsd észben.

2021. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
0%

16 nagy a képzelő erő ugye? Várj segitek srac vagyok… 😪 ha annyira kiváncsi vagy… de mondhatok ver csoportot sőt horoszkopot is 🤣

Bár szerinted de ettől még korántsem van így ahogy te gondolod! Még mindig hivatalos adatok vannak hogy az ázsiai férfiakat tartsák a “legrosszabbaknak” ettől függetlenül vannak férfias ázsiaiak nagyon is csak nem a kpop idolok közül mert alapból nem ezeket a srácokat keresik hanem a virág fiukat… remek példa a régebbi hongkongi és japan filmek… a mostani filmekben a koreai 30 eves majdnem úgy néz ki mint egy 20 eves srac../ ez van

De pofazik neked mindneki mert mindegy hogy te a kis gyokersegedben meg fan görcsödségedben mennyire folysz be attól még a kpop srácok sminkje nőies és a társadalom azt gondolja róluk hogy melegek! Ez a valóság 😂

“És ezzel le lehet szállni roluk” oke hercegnő 😅😅😅 mutasd meg mennyire kemény vagy…

2021. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!