Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ariana Grande és Jungkook jártak?

Ariana Grande és Jungkook jártak?

Figyelt kérdés
Mert nagyon sok közös videót és képet találtam róluk a neten. Vagy ezek kamuk? De az is lehetséges, hogy egy másik BTS taggal volt együtt?

2021. okt. 31. 21:18
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

18 oke oke… igazad van jár a pszichológiai PhD 😂 amúgy a sajnálatodat tartsd meg még szükséged lehet rá… 😪

19 miket is akarsz kijavítani? Hivatalos kutatók eredményei? Szoval az az új valóság amit te meg a fajtád ki gondolsz? Ja ertem akkor teljesen rendben vagyunk 🤣

És igen egyetértek hogy nem mindegy hogy a hülye vagy az okos… de látom nektek most sem esett le 🤣🤣🤣

Hát igen amikor a fan görcs annyira nagy…

Amúgy őszintén nem értelek titeket… mire fel ez a nagy arc? A legtöbbetek még sulis pisis vagy most végzi el illetve most végezte el nem értetek el igazából még semmit sem nem vagytok korszakalkotó filozófusok akkor mire fel ez a nagy gőg? De őszintén? Oke ertem hogy suliban biztos nagy arcok voltatok mert ki tudtátok mondani hogy tejbepapi de csak ennyi gondolom nem iskola elsők voltatok illetve vagytok hanem ez a tipikus “jaj én most megmondtam meg beszóltam” típus szoval mire fel de tényleg annyira el vagytok szállva magatoktól de közben full átlagosak vagytok… 😓


Az hogy sérti az egotolat hogy másnak mas a véleménye vagy hogy rossz véleménnyel van róla az mindent elmond rólatok… kritikát kezelni kell nem pedig xanaxokat nyelni ráv😅😂

2021. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
74%
oké babam igazad van puszi remélem ettol ezután a sok regeny után amit írtál lett egy kis lelki orgazmusod 💞
2021. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Hallod ember,te egyre nagyobb hülyeségeket irsz >< itt baszottul nem a fangörcsről van szó,itt arról van szó hogy TE okoskodsz, miközben idióta vagy az egészhez 😂
2021. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
84%

Gondoltam is hogy amúgy faszi az illető, nyilván ők szoktak ilyeneket irkálni.

Te meg pontosan tipik az a fiú vagy a tegyük fel tizedik osztályból, aki ha azt mondom szeretem Ázsiát és a BTSt, már rögtön jönni fog azzal,hogy b*zik meg természetesen a mérettel. Szóval ki is akkor itt az,aki leragadt egy iskolás szintjénél? TE.


Meg talán tudod nekik milyen a méretük? Esetleg láttad már? :0

2021. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

Meg amúgy szerintem bölcs dolog lenne ezt befejezni,egy ilyen emberrel felesleges vitázni, minél nagyobb hülyeséget fog bevágni, annál idegesítőbb lesz.

Mondjuk engem nem kúrsu fel,de lehet mást igen:(

2021. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
kúrsz*
2021. dec. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy, nem l3szbi. Szerintem csak nevet rajta egy nagyot, azon, ahogy kinéz
2021. dec. 30. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
#27 nagyon humoros volt, de egy másik idióta már lelőtte ezt a poént előtted bocs
2021. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
94%
Szegény 27-es nemsokára szilveszter és annyira szar élete van, hogy gyakorin kopkod egy sikeres pasira 😃
2021. dec. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy ez most honnan jött neked, biztos csak random kitaláltál valami sértő dolgot, hogy védd a 🍄 fejű kislányokat. De ne aggódjatok, nemsokára kinövitek ezt az army hülyeséget
2021. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!