Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nézni fogjátok Berki Mazsola...

Nézni fogjátok Berki Mazsola szülését élő adásban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 13:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Már megy... Elképesztő, hogy ez a Berki még ilyenkor is milyen undorítóan beszél a feleségével.
2021. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Hol megy? Miket mond?
2021. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Teleport.hu

Nagyon gáz, amit csinál

2021. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Le van halva
2021. nov. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt csinálta, hogy a nővérke vette a PCR tesztet de előtte megjegyezte, hogy na most ő a legnemesebb vagy nem tudom milyen szót használt orrhoz fog hozzányúlni. A nővérke meg ja, persze.

Siettetni akarja az egészet, azt hiszi fél óra és megszül. Szegény nő, rendesen sajnálom. Pedig próbál normális lenni.

2021. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Lefagyott a live😂
2021. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Ti komolyan elhittetek hogy eloben megy?
2021. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem
2021. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem élőben ment, de azért lehúzták a pénzt a sok embertől, közben meg ingyen is lehetett nézni. 😅
2021. nov. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
78%

Neeem!!! Undorító egyszerűen, amit ez a két ember csinált és még viccesebb az, hogy valaki ezt nézi is. Egyszerűen hányinger. Lehet én vagyok maradi gondolkodású, de úgy gondolom ez a pillanat nem tartozik egyáltalán senkire, főleg ebből pénzt csinálni ilyen módon. Nem vagyok irigy, én is magánklinikán szültem, nem sajnálom tőlük ezt a pénzt, amit ezzel ,, az élő szüléssel" , de azt, hogy ezt egy másik ember beleegyezése nélkül csinálták ( gyerekük), hát én a gyerek helyébe ezert beperelném majd őket, azzal, hogy ő megszületett, már akkor és ott egy személyiségi jogokkal rendelkező ember, akinek joga van eldönteni, hogy akar e a nyilvánosságban szerepelni vagy sem.

Az egész életüket eladják, felvágnak , hogy mennyi pénzük van, aztán már a nő alig szült meg, de már pampers pelenkákat reklámoz. Szegény gyereket azért sajnálom, mert ő is ebben a szellemiségben fog felnőni, és ő is majd úgy fogja gondolni, hogy ez a normális, anya meg apa is jó hogy nem pénzért mutatták ahogy szexelnek, akkor nekem is bármit lehet csinálnom a közösségi oldalakon.

Mazsit a szüleim ismerték Tatabányáról. Ez a nő egy szerény, aranyos lány volt, sokan azt sem értik, hogy egyáltalán hogy mehetett hozzá ehhez az idiótához.

2021. nov. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!