Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szereti Miley Cyrus-t. Ha...

Ki szereti Miley Cyrus-t. Ha nem miért nem, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

Én nem szeretem.

Azért,mert az "igazi" sztárvilágba,tehát h adják a klippjét a viván,a rádiós listákon az elsők között van stb.. nem rég robbant be.És már miket hallani róla?Hetente váltogatja a pasijait,megcsalja a pasijait,cigizik,drogozik stb...Nagyon jó úton van,hogy azt a kört fussa le amit Britney,Paris stb...Először ideál,tinik kedvence.Aztán drog és pasi botrányok.Később terhes lesz,és a gyerekeit a féktelen partizásai miatt elveszik...Aztán,hogy sikerül e neki a nagy visszatérés kétlem...A másik meg,hogy ennyi idősen agyonsminkelni magát,bemutatni a bemutatkozó berobbanó klippjében háááááát...Nem a legszerencsésebb....Arról nem is beszélve,hogy a hangja sem 100%-ban az övé,mert egy felvétel után a hibás hangokat géppel kijavítják rendesen..És kicsit mélyebbre/magasabbra teszik...

2008. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ezek csak pletykák meg kritikák nem? Nem 100%, hogy igaz ugye?
2008. dec. 15. 17:04
 3/17 anonim ***** válasza:
53%

Hmm..Nézzük..."Hetente váltogatja a pasijait,megcsalja a pasijait,cigizik,drogozik"Megnyugtatlak ezek igazak.A Britney-Paris kör lefutását csak én állítom

ezekből kifolyólag..A teherbe esését is.Az agyonsminkeléshez ajánlom neked a berobbanó klippjét.A bemutatást is meglesheted a klippben.

A hangját meg valóban kijavítják.(Ezeket onnan tudom,mert anyukám alszerkesztő egy újságban,és egy külföldi cég segít az ilyen infók megszerzésében,és elküldték a menedzsere interjúját...)

2008. dec. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Unalmasak már ezek a "húdenagyonőrűltmegvagány" kisiskolás milliomoscsemeték ahogy örjöngenek meg törnek zúznak a klipjeikben...
2008. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Számomra tök semleges. Nem a kedvencem, de nem is gyűlölöm. Ergo olyan átlagos ember számomra :) Nem tudom, hogy mennyire érthető. :D
2008. dec. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem teljesen semleges. Eszembe nem jutna az ő számait hallgatni, 18 éves vagyok, már nem érdekelnek ezek a tinisztárok, sőt, nem is igazán ismerem őket, mert nem követem figyelemmel :D Britneynél leragadtam... (akinek tök jó lett szerintem az új albuma)
2008. dec. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
sztem is tök jó lett Britney albuma :D nah de sztem Miley nagyon el van magától szállva.... én magát a csajt nem birom de néhány száma jó...
2009. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
En csak nemrég hallottam még a nevét, de nekem alapból nem szimpi!!! Még csak 16 éves és már jó nagy ku.va lett!! Mire való ilyen fiatalon a drog meg ezek..?? Hiszen még csak gyerek! Amúgy szerintem egyáltalán nem szép az arca sem, és az a sok smink egyáltalán nem illik neki!
2009. jan. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

én szeretem miley cyrust! azért mert nagyon jó(szép) bele való csaj! és még jó a hangaja is nagyon jól tud színészkiedni pl. a hannah montanaban!ezért szeretem!

ami azt illeti hogy drogozik meg iszik ez nem igaz!és még szűz is mert ő olyan vallású vagy nem tom milyű de ő nem fekszik le sennki vel(vagy is szűz lessz addig) addig amíg meg nem házasodik! mer ő neki ilyen fogadalma van! ( és szerintem ne lesz olyan mint paris és brittney(én őket is ceretam! szal nekem a kedvenceim között van miley! és nnagyon jó fej ha meiros you tubra h miley and mendy show akkor ott lácc jó videókat!(ami azt bizonyítja h jó fej!

2009. febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én voltam az előző! csak annyi h rosszul irtam! ezt ird be you tubra hogy! Miley and mandy show! Szal szerintem király miley! nézd meg a videókat és a klippjeit az újj a leg jobb
2009. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!