Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki szereti Miley Cyrus-t. Ha...

Ki szereti Miley Cyrus-t. Ha nem miért nem, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Britneynek is volt tisztaság gyűrűje..

egy tonna sminkkel bárki lehet SZÉP..;)

2009. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Nekem szimpatikus és akik milliomoscsemetéznek meg gazdagoznak olyanokat azok féltékenyek nem pedig utálják .
2009. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem Miley-t de nem is utálom...az viszont nem tetszik ahogy beszélnek arrol a szerencsétlen csajról az emberek tény hogy volt egy-két kissebb botránya de hol van ez még Britney-től vagy Paristől??? Miley nem lesz olyan mint ők...és nem cigizik, nem drogozik és a többi ráadásul énekelni is tud aki nem hiszi nézze meg egy koncert felvételét...
2010. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
en szeretem mert jok a szamai es tetszik a stilusa. Neked?
2010. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A sorozat nem jó, valahogy túl játsza!

A számai viszont jók.

2010. ápr. 25. 10:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny, de nagyon nem szeretem...Az új videoklipje nekem sok. 18 évesen már ilyen klipet csinál, mivel fogja feldobni a hírnevét pár év múlva, amikor kezdik elfelejteni? Akkor már ez a stílus nem lesz új senkinek, ráunnak. Egy kicsit túljátsza magát a HM-ben, az az igazság, hogy ha így halad, tényleg úgy jár mint Britney.
2010. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát, én úgy szerettem meg, h egyszer bekapcsoltam a tv-t, és ott ragadtam. Már három éve... sok idő, de még mindig imádom. És az új stílusa nekem pl. jobban tetszik, mert ez valójában ő! Ez van
2011. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!