Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez a Kulcsár Edina miért lett...

Ez a Kulcsár Edina miért lett ennyire felkapva?

Figyelt kérdés
Én nem is tudtam ki ez amióta pár hete nem látom állandóan mindem hiroldalon. Aztán utána néztem, hogy valami exszépségkirálynő, meg szerepelt valami műsorban ennyi. Na igen és? Van még egy pár ilyen, de nem emlékszem olyanra hogy egy ennyire senki ennyire fellett volna kapva valaha is. A kommentek is ezt igazolják, mások se tudják mi fán terem ez a nő, de annyi komment jön, hogy már ez hajtja fel az egész hypot, az az élmény hogy nem tudjuk ki ez és úgy a legnagyobb sztár jelenleg az országban. Ez az egész egy teszt lenne, hogy a média mennyire tud akármiből, kiből legfelkapottabb köztémát csinálni?

2022. jan. 25. 00:19
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Annyi a lenyeg, hogy van egy full atlagos csicska csaj akinek volt egy atlag alatti nagyon csicskacsuti parja akit elhagyott egy masik csicskajert es a sok csicska most ezen porog.
2022. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az egész egy teszt lenne, hogy a média mennyire tud akármiből, kiből legfelkapottabb köztémát csinálni?"


Nem kell tesztelni semmit, ez már hosszú évek óta így megy. A senkik vannak az előtérben, jól lehet velük frusztrálni az embereket.

2022. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
Elvált, aztán hirtelen lett barátja
2022. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Életemben nem hallottam a nevéről.
2022. jan. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Hogy az emberek ne hőzöngjenek az oltási igazolvány téma miatt. A nagy birka többséget a bulvárral nagyon jól le lehet kötni. Gondolod, hogy az ilyen dolgok mindig tök véletlenül történnek akkor, amikor valamiről el kell terelni a közvélemény figyelmét?
2022. jan. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Modell meg ő lett annó európa legszebb nője meg a világon a második legszebb. Azóta meg influenszerkedik meg instán éli kb az egész életét. Meg van egy jó pár vállalkozása amik főleg a szépségiparhoz köthetőek. Eléggé más világban él szinte mindene a social média. "Nincs szívecskézés nincs minden rendben a kapcsolatban ebből láthatják a követőim". Szerepelt pár műsorban is de már én is unom, hogy minden és mindenki vele foglalkozik. És most ugye ez nagy csodálatot váltott ki, hogy épp, hogy elvállt összejött egy szintén frissen elvált eddig alig ismert repperel. Plusz most jelent meg az első zenéje amiben a szakításáról énekel.
2022. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Modell meg ő lett annó európa legszebb nője meg a világon a második legszebb."


LOL Kik indultak azokon a versenyeken, vasorrú banyák?

2022. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!