Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Kulcsár Edina...

Mit gondoltok Kulcsár Edina új daláról?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 18:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

Dallam és szöveg szerintem egy magyar popdal szinten jó, a hangját túl sokat hajlítgatja vagy nyekeregteti, nem tudom mi a jó szó rá.

Ha egy ének tanár foglalkozna vele, szép hangja lenne.

2022. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
💩.
2022. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Vicc🤷😅
2022. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

💩

Hangja is rossz, szöveg is, dallam is. De hát mit várunk, GMW magának se tud jobb számot írni.

2022. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én csak azon lepődtem meg, hogy milyen hangja van. Fel nem ismerném. Volt dolga a hangmérnöknek az biztos. Meg hát maga a szöveg is, önsajnálat a köbön. Pedig szerintem ő volt a ludas, nem mondom hogy ez a csutigyerek egy szent, de Edinácska azért most kimutatta a foga fehérjét
2022. jan. 26. 12:09
 6/25 A kérdező kommentje:
Meg hát az is elég szánalmas, hogy mindenhol letiltotta a kommenteket, ahol meg már voltak onnan kitörölte ami nrki nem tetszett..
2022. jan. 26. 13:39
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Osszefoglalva a fenti emoji tokeletesen leirja az egeszet.

Enekelni nem 30 evesen kezdenek az emberek.

En 3-13 eves korom kozott enekeltem es zeneltem es most 30 evesen, hogy 17 ev kiesett nincs hangom.


Edinanak nincs enekhangja, hajlitgat es beszel, nem enekel.

A ritmus es a rairt szoveg nem all ossze, sok az athajlas.

Maga a tema, hat meg ugye tudjuk mirol szol, egyenesen szanalmas.


Ha azert is lecelt le az uratol ilyen gyorsan, mert azt remeli majd o tenyleg enekes lesz jol megszivatta magat.

Maradjon inkabb a hajfonasnal.


Most nagy a nezettsege a felhaborodas miatt amit a kamuzasaval csinalt.

De nem ezt a dalt fogja mindenki napi 10x betenni, hacsak nem kinozni akarnak valakit a nyekergessel.

2022. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy az új pasija jól kihasználja, aztán visszamegy a feleségéhez, okosabb az annál, semhogy eldobja magától egy buta libáért. Ez az Edina se nem szép, se nem jó hangú énekes, ez egy celebmári, egy "modell lány" (dubaji nem volt?), semmi más. Csuti végre rájött, hogy kit vett feleségül és meg van döbbenve, szerintem még a gyerekekről is kiderülhet, hogy más az apjuk.
2022. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy sok ezres fellépésen tátogva elérne valamit, de mi a valódi hangja?
2022. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom azéft Csutit se kell gondolom félteni milyen nárcisztikus feje van már. Tuti terrorizálta őket. Mindkettő hülye
2022. jan. 27. 07:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!