Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy dolgozzátok fel Csollány...

Hogy dolgozzátok fel Csollány Szilveszter halálát?😢🕊️

Figyelt kérdés
Szegénykém, úgy sajnálom!😭 Most az egész ország szomorú miatta, ahogy én is...Pedig nem is ismertem személyesen, de ez olyan tragédia..Ő egy értékes ember volt! :c

2022. jan. 25. 18:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem hinném az egész ország szomorú lenne de sajnos ez van
2022. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Cubina ***** válasza:
96%

Engem is rosszul érintett. Sportos volt, jó kondiban, vitaminokat szedett, idős sem volt, beteg sem volt, és még harcolt is a lélegeztetőn majdnem két hónapig, végül mégis elment.

Ez valahogy felnyitotta a szemem. Ha egy ilyen egészséges sportember elveszítette a harcot, akkor az én 84 éves, szívbeteg édesanyámnak esélye sem volt.

Egész idáig magamat hibáztattam, hogy mit tehettem volna hogy megmentsem őt úgy, hogy 3 napig lázas volt semmi más tünettel, és a negyedik napra lement a láza, de hirtelen összeomlott a keringése, és a mentők semmit sem tudtak tenni érte. Hogy is tudott volna megküzdeni ezzel a gyilkos kórral, amikor fiatal, egészséges embereknek sem sikerült. :(

Tudom mit érez Szilveszter családja, és a sok ezer többi ember, aki egyik pillanatról a másikra elveszítette a szerettét. :( Még az ismerősi körömből is több ilyenről tudok. :( Kegyetlen, szörnyű fájdalom, ami sose múlik el. :(

2022. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Én nem vagyok szomorú.
2022. jan. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

40 ezernél több magyar ember halt meg állítólag a koronavírus miatt. Persze a 90 rákos, szívbeteg, demens, tüdőbeteg, vesebeteg, 75+ éves öregember volt, akik pár hónapra voltak a haláltól.

A média mindig kiemeli, hogyha egy 40 év alatti ember meghal Covid-19 miatt, akkor is, ha még négy másik betegsége is volt, ez utóbbi körülményt persze nem hangsúlyozzák.


Csollány Sz. esetében arról meg, a találgatás, hogy ő be volt-e oltva. Állítólag igen. Janssen vakcinával, ami egy elhibázott oltóanyag, kb. 50%-os hatásossággal véd, ami nagyon karcsú. És lehet azt is későn kapta Csollány Sz. nem alakult ki nála az immunitás, amikor találkozott a vírussal.

Most őt állítjak negatív példaként az oltás hatékonyságában kételkedők elé. Pedig hát ez nem vírus- vagy vakcinatagadás, csak kérdések feltevése azzal kapcsolatban, hogy valójában mennyire hatékonyak ezek az oltóanyagok. És milyen mellékhatásaik vannak. (Nekem Pfizer második dózisával volt szörnyű élményem, a szívemre és a vesémre ment.)


Amikor arról volt hír, hogy lélelgeztetik, akkor már lehetett tudni, hogy ezt jó eséllyel nem éli túl.


Csollány halála engem már különösebben nem rázott meg. Annyi celeb, híresebb ember meghalt mostanában, hogy ez már megszokott lett. Nem volt idős, de nem volt szerencséje. Igen, ez nagy balszerencse is, mert a fertőzöttek pár tized százaléka hal bele a koronavírus által okozott szövődményekbe, és zömmel idős, krónikus beteg emberekről van szó. Csollány egy kivétel, anomália, akit most majd negatív példaként állítanak az emberek elé, hogy lám, egy olimpikon is belehalt 51 évesen, mert nem oltatta be magát (pedig valószínűleg beoltatta magát).

2022. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Sajnálom mint egy embert. Ha nem lett volna olyan agyas a vírussal kapcsolatban, semmi baja nem lett volna.
2022. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
71%
Felnéztem rá. Tiszteltem őt, így a halála megrendített.
2022. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!