Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Varga Irénék most Spanyolorszá...

Varga Irénék most Spanyolországban forgatnak videoklippeket is vagy csak nyaralnak?

Figyelt kérdés
Az oké, hogy megy az Irénke életének új évada, de még lesznek számok is tőle? Eddig ha jól tudom mindig utazások alkalmával forgatták a videoklippeket is. Lehetséges, hogy már készülnek az új számok? Mert erről nagyon kevés szó esik. Engem a sorozat kevésbé érdekel és inkább a zenék miatt követem.

2022. márc. 7. 13:06
 1/4 anonim válasza:
74%
Nagyszerű és fenomenális, hogy a magyar népnek ezen produkciókra van igénye. Jár a taps!
2022. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem.

1. Nem reprezentálom a magyar a népet, egyetlen ember vagyok csak. A kérdést nem a magyar nép tette fel, hanem én. Mellesleg sokak szemében szerintem nem is számítok magyarnak, mert csak a nemzetiségem az.

2. Attól, hogy valaki szereti Varga Irént, még szerethet mást is. Nem értek egyet azzal a sznob nézőponttal, hogy mindenből csak a tömegek által nívósnak ítélt dolgok jöhetnek be, mert akkor amúgy irgum-burgum. Illetve tőlem valaki gondolkodhat így, de ez az én ízlésemre nem lesz hatással. Hidegen hagy a megmondóember, próféta-követő jelenség, ezeket a primitív, csipmánz ösztönöket már remélhetőleg meghaladtam.

https://www.youtube.com/watch?v=Fv71JevtR-0

2022. márc. 7. 15:38
 3/4 A kérdező kommentje:
*csimpánz
2022. márc. 7. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!