Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek az Insta-cel...

Mi a véleményetek az Insta-celebekről és az influencerekről?

Figyelt kérdés
Ide jöhet még a Facebook, Tiktok és a különféle közösségi oldalak.

2022. márc. 11. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10


Ha arra célzol, egyáltalán nem vallásos a családom.

2022. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Semmi. Igazság szerint nem nagyon nézek ilyesmiket.

Nyilván van bőven trash tartalom, de sokan komoly témákról is beszélnek, közvetítenek. Engem meg nem érdekel egyik sem, mert 26 évesen boomer vagyok ebből a szempontból, és se instam, se tiktokom, a Facebookon meg Erzsi for President volt az egyetlen influencer akit követtem, és már "ő" sincs.

De alapvetően ezek is olyanok, hogy azt rakják eléd, ami érdekel. Ha a seggrázós tátogós tiniket nézed rajta, akkor azt fogja feldobni, de ez nem az alkalmazás hibája. Lehet rajta tudományos vagy társadalmi problémákat tárgyaló videókat is nézni.

2022. márc. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon gáz, hogy 0 tudással, 8 általánossal osztanak tanácsokat, videókat, én azt látom főleg youtube, insta, facebook nézőként, hogy ezek az emberek kb 10-20 százaléga ad át értéket a világnak. A többiek felszarnak vlmit a betre, és mivel h van erre a sz rra kereslet, nézettség ezért megélnek nagyon jól, főleg a sok reklámból...



A másik ami nagyon fel bsz az az h egy ember aki 12+7/8 évet tanult akár vagy többet fele annyit nem keres, mint ezek az okostojások...



Nagyon jó, hogy feltetted ezt a kérdést, mindenkinek lehet véleménye...



36N

2022. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
*netre
2022. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hulladék. A mai társadalom totális elbutulását mutatja.
2022. márc. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!