Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér Róbert is csak egy...

Puzsér Róbert is csak egy átlagos celeb, aki nem sokban különbözik másoktól?

Figyelt kérdés

Nekem ez a Puzsér amolyan tipikus megmondóembernek tűnik, nem is értem, politikai kérdésekben hogyan merülhet fel a neve, hiszen kb. ugyanaz, mint Jakab Péter, aki egy komolytalan ember.


Mondjuk nem nagyon ismerem Puzsért, de amit láttam belőle, abból nekem nem szimpatikus.


2022. ápr. 10. 07:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Két okból lehet ez a véleményed Puzsérról:


- "Mondjuk nem nagyon ismerem Puzsért, de amit láttam belőle, abból nekem nem szimpatikus." - ez elég kritikus pont, simán lehet, hogy nem ismered eléggé


- Nem vagy elég kultúrált/tanult.

Puzsér amellett, hogy intelliges, rendkívül olvasott is és sokszor ahhoz, hogy megértsd amit mondani akar, valóban kell iskolázottság.

Nem véletlen, hogy sokan csak egy üvöltöző idegbeteg "celebet" látnak, hiszen a szavait közben egyszerűen nem értik.

Valószínüleg te is idáig jutottál el, hiszen nem azzal vádolod Robit, hogy nagyszájú, vagy idegbeteg hanem, hogy "átlagos celeb", sőt Győzikéhez hasonlítod, amiről még a vak is látja, hogy nem igaz, sőt inkább ennek az ellenkezője. ("Puzsér kb. olyan, mint mint Kiszel, Győzike, Majka, Kasza Tibi stb")


Ezt leszámítva a 10es jól összefoglalta.

2022. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

11

Én bírom Puzsért, de azért odáig ne jussunk el, hogy aki nem szereti, az biztos egy műveletlen sudribunkó.

2022. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

12. ha több munkát fordítanál az értő olvasásra, akkor látnád, hogy én soha nem mondtam ilyet. Javaslom, hogy olvasd újra a válaszomat, főleg az alábbi részt:


"..hiszen nem azzal vádolod Robit, hogy nagyszájú, vagy idegbeteg hanem, hogy "átlagos celeb", sőt Győzikéhez hasonlítod, amiről még a vak is látja, hogy nem igaz, sőt inkább ennek az ellenkezője."

2022. ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

"Puzsér amellett, hogy intelliges, rendkívül olvasott is és sokszor ahhoz, hogy megértsd amit mondani akar, valóban kell iskolázottság."


This is ridiculous...


Minden nap tanulok, most éppen szünetelek kicsit.


Nekem ettől függetlenül Puzsér eléggé komolytalannak tűnik.


Ha valóban olyan nagy tudású ember lenne, akkor hagynosabb tevékenységet végezne, pl. tudománynepszerűsítő lenne.


Havas Henrikről valóban elhiszem, hogy művelt ember, de az ilyen Puzsérféle celebeket nem tudom komolyan venni.


Olyan, mint az YouTube videós srác, az a Paul Street, az is ilyen megmondó ember, csak neki van igaza, csak ő tudja az igazat.

2022. ápr. 12. 14:43
 15/18 A kérdező kommentje:

"Nem véletlen, hogy sokan csak egy üvöltöző idegbeteg "celebet" látnak, hiszen a szavait közben egyszerűen nem értik."


Stephen Hawking a Cambridge-i Egyetemen a matematika Luca-professzora volt. Ez azt jelenti, hogy ugyanazt a rangot töltötte be, mint annak idején Sir Isaac Newton.


Ha valakinek, hát Hawkingnak olyan beszéde volt, ami az átlag ember aligha értett. Ennek ellenére, amikor a laikusokhoz szólt, mindig érthetően beszélt, ráadásul szerény, humoros stílusban.


Csak szólok tehát, hogy ha valaki tényleg tanítani akar, akkor meg fogja találni a kapcsolatot önmaga és a hallgatóság között.


Puzsérnak szerintem inkább a nézettség, a sztárság a fontos.


Ezért kiabál, sérteget másokat, és annyira el van telve magától, hogy már azt sem tudja mit beszél.


Könnyen lehet tehát, hogy inkább én látom Puzsér igazi arcát: Győzőike 2.0, csak értelmiségi köntösbe csomagolva...

2022. ápr. 12. 14:54
 16/18 A kérdező kommentje:

Na mindegy. Köszönöm, hogy leírtátok a véleményetek. Tiszteletben tartom, ha ti nézitek Puzsért, de én inkább tartózkodom tőle, és olyan embereket nézek, olvasok, akik valóban építik a gondolkodásom, pl. Briam Cox.


Sziasztok.

2022. ápr. 12. 15:05
 17/18 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy Puzsér tanítani akar.

Puzsér a véleményét szeretné elmondani, ütköztetni más véleményekkel, vitatkozni akar, hiszen ebből születnek értelmes gondolatok: fékek és ellensúlyok.


Őszintén nem értem, hogy hogyan kerülnek a társadalomtudományokhoz az általad említett fizikusok. Kicsit olyan szaga van, mintha okos emberekkel akarnál dobálózni, ez tök jó, de akkor inkább antropológusokhoz hasonlítsuk.


Az külön problémás, hogy te folyton azon vagy leakadva, hogy hogyan mondja, nem pedig azon, hogy mit mond. Szerintem az utóbbi sokkal lényegesebb, a stílusa mindenkinek más.


Az egyik legsikeresebb podcastja, az "Apu azért iszik, mert te sírsz"-ben Farkas Attila Márton kulturális antropológussal beszélget érdekes témákról, javaslom, hogy hallgass meg egy-két részt és utánna alkoss véleményt.

Ebből már eleve látni fogod, hogy nem az üvöltözésről szól az egész, és talán átfogóbb képet kaphatsz róla.

Az egyik kedvenc témám a feminizmus:


https://www.youtube.com/watch?v=ip3owGiGkQg


Ha ezek után is egyszerű celebek közé sorolod, mint ez a bohóc akit emlegettél, akkor legalább megalapozott a véleményed.

2022. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem éles, bántó a stílusa, ahogy beszél, úgyhogy inkább nem nézem, nem hallgatom. Csak az első 1-2 percig, amíg bírom. De érdekes volt a belvárossal kapcsolatos terve, próbáltam figyelni.

Amin csodálkoztam, hogy volt egy beszélgetés egy könyv írójával, aki azt mesélte el hogy a könyve borítójára jónak tartotta volna a Puzsér egy rajzát, amin egy horogkereszt össze van rajzolva a dávidcsillaggal. És megkérdezte a Puzsért, hogy adná-e az engedélyét a rajza használatához az ember könyvének a borítóján, és a Puzsér egyszerűen csak azt mondta, hogy persze, miért ne.

2022. máj. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!