Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Egy angol pub miben különbözik...

Egy angol pub miben különbözik egy átlagos magyar kocsmától?

Figyelt kérdés
Elolvastam a pub wikipédiáját, de semmi olyat nem találtam, amitől különbözne egy otthon megtalálható kocsmatól. Aki volt mar ilyen helyen, az meg tudná mondani, hogy miben különböznek?

2019. máj. 23. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik országban van.
2019. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Voltam már sok pub-ban Angliában. Nekem teljesen ugyanolyan átlag kocsmának tűnik mint a magyar. Talán kicsit díszesebb, régiesebb pár helyen a berendezés, de nagyjából ennyi. Meg sok pub-ot neveznek például Queens pub-nak, Churchill pub-nak meg hasonlók..

Most képzeld már el ki járna itt magyarba az Áder-Káder kocsmába vagy az Orbán kocsmába:D

2019. máj. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A magyar kocsmákat nem ismerem, de itt Angliában ilyenek:

Sok pub a délelőtti időkben sima étteremként funkcionál. Ilyenkor idősek térnek be kávézni, családos emberek pici gyerekekkel. Ahol én dolgozom, ott a gyerek menü egyben színező is és ingyenes zsírkréta van hozzá. Persze itt is vannak a tipikus lerobbant kocsmák ahová tényleg csak inni járnak a munkás férfiak, de a többségben lehet táncolni este, van ahol élő zene van és szélesebb réteghez szólnak.

2019. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus kocsmáknak nincsen konyhája, nincs étterem része, míg egy pubnak igen.
2019. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, az Wetherspoon max, de nem minden pubban lehet tancolni. Vannak azok a tipikus kicsi pubok, ahol van hatféle csapolt ale (egyik sem kézműves), és faburolkolatos a fal, a mosdóhoz meg keskeny falépcső vezet fel. Nem minden pubnak van konyhája, amiben így mind megegyeznek, általában dél körül nyitnak, és teljesen természetes, ha az emberek ott töltik el az ebédszünetet egy pint sörrel, aztán visszamennek dolgozni.
2021. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!