Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kínos, hogy Kulcsár Edina...

Kínos, hogy Kulcsár Edina kislány ma 2 éves, erre ő azt írta storyban, hogy 1 éve született?

Figyelt kérdés

Sajnálom a kislányt. Csuti tett ki képet. Tortája sincs, csak néhány szelet süti. Edina meg néhány órája is Gwm-mel volt.

Szép kis szülinap.



2022. ápr. 21. 17:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kislánya
2022. ápr. 21. 17:46
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Kit érdekel a kulcsár edina
2022. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom, hogy ki ő.
2022. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez a nő a GwM után megy, semmi más nem érdekli! Neki egy bizonyos testrésze vonzza, a gyerekei nem érdeklik. Ellentétben a másik nővel, GwM feleségével, aki normális gyerektartásért harcol. Az egyik egy szépségéből(?) élő buta liba, a másik igazi anya, aki a gyerekeiért mindent megtesz. Ki van középen? EGY 60 milliós autóval tüntető, felvágós ostoba pasas.
2022. ápr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2: Téged biztos ha ideböfögted ezt a hasznos mondatot. Kár lett volna, ha nem teszed meg.



#3: Na ez meg a másik szánalmas mondat. :D Az összes celebekről szóló kérdés alá beírod. Nagyon jól tudod ki ő. Mivel "sztárok,bulvár" a kategória neve, így gondolom azok olvassák, akik ismerik őket. Jelentettem mindkettőtöket, hogy nem a kérdésre válaszoltok.


#4: Én is így látom sajnos. Folyton vele van. De a kislányt tegnap tényleg megsajnáltam. Csodálkozom, hogy a húsvéti tojáskeresésnél együtt voltak Csutival. Bár aznap is este már a moziból jelentkezett be Edina GWM-mel.

2022. ápr. 22. 11:32
 6/14 anonim ***** válasza:
37%
De téged ez mit érdekel úgy teszed mint ha olyan nagy sztár lenne pedig nem az fiú vagy lány vagy hogy ez érdekel téged? Meg én arra kommentelek amire akkarok
2022. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor te minek írsz ide ha nem érdekel a téma? :D Mert itt éled ki magad. A két pipáddal sok hasznos válaszod lehet. :D

Engem érdekel igen. Barom.

2022. ápr. 22. 13:16
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Ért egyáltalán bármihez is az a nő?
2022. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdeklik a gyerekek csak a vállalkozásai meg a pénz. Annó amikor még Csutival ment a Nyerőpárosba emlékszek a bemutatkozó kisfilmre. Ott is az volt, hogy a gyerekekre kellett volna figyelni, de őt a telefon érdekelte, hogy posztolhasson instára.
2022. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, én egyik gyereket sem bíznám rá, bár azt írta, hogy négy gyerekkel(?) lesznek ők nagy család! Mit gondol, odaadja mind a négyet a bébiszitterekek? Őt nem érdeklik, az látszik. De az egyébként is biztos, hogy GVM felesége nem adja "örökbe" a gyerekeit! Ez az Edina meg a végén úgyis egyedül marad, ha beleun a férfi "függelékébe", vagy az őbele.
2022. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!