Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a most...

Mi a véleményetek a most felkapott Azahriah ügyről?

Figyelt kérdés

2022. máj. 23. 14:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nem felkapott. A többség sose hallott róla.
2022. máj. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
A videói alapján sokkal értelmesebbnek és éretebbnek gondoltam.
2022. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagy ügy, ő is ember, hibázhat, ráadásul az alkohol miatt nem volt túl józan se. 20 éves fiatal még, most kell kiélnie magát...
2022. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Vihar a biliben.
2022. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2022. máj. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

"20 éves fiatal még, most kell kiélnie magát..."


Nem, nem "kell" kiélnie magát.


Mellesleg semmi bizonyíték nincs arra, hogy aki fiatalon "kiéli" magát, az majd középkorúként mintha apa lesz.


Természetesen előfordulhat, de aligha van ez így az emberek többségénél, mivel az ember alapvetően nem változik.


Hatalmas valószínűséggel ugyanaz a srác leszel 30 évesen is, aki 15 évesen voltál

2022. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
70%
Kellet egy kis médiafigyelem.
2022. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez is olyan mint a többi "felkapott" hír van min csámcsogni embereknek, mert egy idióta levideózta.. De minden csoda 3 napig tart főleg, hogy ő is elmondta mi történt így nagyon nem kell rajta fenn akadni. Nyilvánvalóan nem ő az egyetlen aki ilyet tett pia ide vagy oda. Majd lecseng az is hamarosan és lesz más téma. :D
2022. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

#8


Túl könnyen veszed az ügyet. Abban természetesen önmagában semmi rendkívüli nincs, hogy egy hétköznapi 20 éves ilyet csinál, hiszen alapvetően mind egyformák. Ez szóra sem érdemes.


Rajta viszont azért kell fent akadni, mert önmagát burkoltan intelligensebbnek, erkölcsösebbnek mutatta be. Ráadásul aljas módon mások felett ítélkezett, így ugyanazt csinálta kis túlzással, mint a napisz*r weboldal, ami régen népszerű volt.


Erre kiderült, hogy tulajdonképpen ő is ugyanolyan, mint azok, akiket cikizett, nem követendő példa. Róla is lehetne külön videót csinálni, mint ahogyan ő csinált másokról, akik felett ítélkezett.

2022. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Miért ne venném könnyen? Én is szinte kezdetektől követem munkásságát nem néztem volna ki belőle én se de ő is emberből van miért ne hibázhatna?!


Miért kéne elítélni ezért? Beismerte, felvállalta a történtek után visszacsinálni nem tudja majd ezek után odafigyel most már.

2022. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!