Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Azahriah-ról?

Mi a véleményetek Azahriah-ról?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 20:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Azt sem tudtam, hogy létezik, amíg nem futott végig redditen a videója. Zenéje nem tetszik, nem az én stílusom. Arról, hogy milyen ember véleményt nem tudok formálni, de azt olvastam, hogy volt barátnője is, úgyhogy rezeg a léc.
2022. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
30%
Helyes srác, és túl fog lépni a mostani balhéján. De remélem nem lesz nagy arca utána. Még egy dancsó like aurát nem bírnék elviselni 600 km-es körzetemben.
2022. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Sziasztok.


Már több kommentben leírtam a korábbi kérdéseknél.


Röviden összefoglalva, hiteltelennek tartom őt, aki kifejezetten káros a fiatalságra.


Hiteltelen, mert úgy ítélt el másokat, hogy ő maga sem erkölcsösebb (noha burkoltan próbálta ezt mutatni). Ráadásul Azahriah tévtanításai is megérnének egy külön kifejtést. A Szabó Péteres videójában például amellett érvelt, hogy mekkora születenség az a nézet, hogy a negatív embereket ignoráljuk.


Itt órásit tévedett, hiszen Szabó Péternek itt igaza a volt. Egy folyton panaszkodó, céltalan negatív ember rossz hatással van egy törtető emberre. Ráadásul Azahriah azt a tévtanítást hintette el, hogy az ilyen embereket próbáljuk felhúzni. Ez megint csak tévedés, hiszen vannak, akiket nem lehet felhúzni, mert nem akar változatni. Aki nem hiszi, az ballagjon át a Felnőtt párkapcsolatok rovatba. Az incel kérdéseknél maga is láthatja, hogy van, akin nem lehet segíteni, jobb ráhagyni az egészet.


Az érvelést itt befejezem.


A fiataloknak annyi üzennék, hogy ne ezt a hamis prófétát (Azahriah) nézzétek, hanem tanuljatok természettudományokat, olvassatok filozófia stb. műveket. Tanuljatok, gondolkodjatok, ne legyen belőletek ilyen beszűkült látókörű ember, mint ez az Azariah aki képtelen kilépni a saját világából.

2022. máj. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Dettó,mint az 1-es. Sose hallottam róla mostanáig és úgy látom,nem vesztettem sokat.
2022. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%

Egy nagyon pozitív, nagyon hiteles, tájokozott embernek tartom. Az, hogy keményen tud dugni nálam csak növeli az iránta érzett tiszteletet.

Amikor a győri polgármesteres szexvideó szivárgott ki, akkor őszintén kicsit csalódtam a magyar férfiakban. De Azahriah visszaadta a hitem abban, hogy vannak még férfiak, akik tudnak rendesen is dugni Magyarországon.

Mellette meg egy hihetetlenül cuki és intelligens karakter.

A botrányig én sem hallottam nagyon róla, csak Zsó videóiban, azóta viszont szinte minden videóját megnéztem és imádom őt.

2022. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Kiváló előadó és remek tartalomgyártó. ❤️


Meddig fogtok még ezen a "botrányon" lovagolni?? 😂😂 El kéne már engedni ezt a témát eléggé uncsi már. :D

2022. máj. 26. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Az mi az az Azaharija?
2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Hogy tehetséges s fiatal.... s nevetséges a felháborodás egy zenész kalandján
2022. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Patkány, az apjával együtt!
2022. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Hipokrita.
2022. máj. 27. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!