Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szavazással! Nem követtem...

Szavazással! Nem követtem figyelemmel az Amber Heard és Johnny Depp ügyet és nem is a per kimenetele érdekel, hanem az, hogy szerinted kinek volt igaza? Indoklással vagy anélkül.

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 20:29
A kérdező szavazást indított:
Ambernek kellett volna nyernie.
Johnny Deppnek adtam igazat.
35 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Amber már azzal nyert, hogy Johnny nem tüntette el úgy, mint ahogy az volt üzleti cimboráját, Anthony Fox-t.
2022. jún. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért, ott mi volt? Mi lett az illetővel?
2022. jún. 7. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Asszem erre mondják hogy egyik 19, másik meg egy híján 20.

Két alkoholista, agresszív, közepesen pszichopata híres ember, egész jól összeillettek...

2022. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hihi 😉🙂 Mondasz valamit!
2022. jún. 7. 20:44
 5/8 Drakula ***** válasza:
25%

Johny deppnek.

1.Mi után meg csinálta ezt a hamis sminkes duzzanatokat egy szavát se tudnám elhinni.

2. Bizonyitottan eskü alatt hazudott

2022. jún. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szavazatokat és a hozzászólásokat.
2022. jún. 9. 16:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én végignéztem az egészet, szóval nem csak úgy hasraütésre vagy szimpátia alapján mondom. Az én véleményem, hogy mindketten kattantak, akik elkövettek mindenféle agresszív dolgot, de Johnny "csak" erős függő volt, Ambernek viszont vagy valamilyen személyiségzavara van vagy csak elmondhatatlanul buta és velejéig gonosz. Johnny bevallotta a hibáit, hogy alkohol- és drogfüggő volt, ami miatt sokszor indulatos és agresszív volt, de az összes hang- vagy videofelvételen vagy magába fordul és elmegy a kötekedő Amber elől, vagy az ajtót/falat üti, de sosem a nőt (persze ez nem jelenti azt hogy sosem ért hozzá de lényegesen kevesebb rá a bizonyíték). Amber viszont valóban volt hogy mást állított mint előző nap (eskü alatt!), és sokkal több bizonyíték mutat arra hogy kettejük közül ő volt a rosszabb és toxikusabb, ezeket most nem kezdeném el sorolni mert sosem érnék a végére. Szóval szerintem helyes döntés született, de ettől függetlenül Depp sem ártatlan, bár állítása szerint évek óta nem iszik és drogozik, és ez meg is látszik a viselkedésén, szóval szerintem ő rendbe fog jönni. Amber meg most megeheti a saját főztjét, mert ezt megszívta rendesen (jogosan), de neki is mindenképpen kelleni fog pszichológusi segítség, egyrészt a traumák miatt másrészt meg szerintem erősen nárcisztikus. Ez az én véleményem.
2022. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2022. jún. 12. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!