Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Billie Eilish a korosztályában...

Billie Eilish a korosztályában (20 év körüli) átlagosnak lánynak számít?

Figyelt kérdés

Képek:


[link]


[link]


2022. júl. 8. 11:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
50%

Mi volt a baj a valaszommal?

Mennyivel szebb azokon a képeken, ahol mosolyog ? Sokkal jobban áll neki. Vagy szerinte attól lesz ugyanolyan, mint a többiek, hogy boldog?

Pontot le nyugodtan, csak nem értem, minek írtad ki a kérdést. Kifejtettem, hogy szerintem miért átlagos, ennyi.

2022. júl. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Már leírtam a #10-es kommentben, hogy nem pontoztam le senkit. Ez azóta sem változott.


Más kommentelők pontoztak le.

2022. júl. 8. 18:21
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
Azt írtad, hogy az 1-2 kommentet lepontoztad. A második voltam :D
2022. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ja, már értem a kommentet. Elnézést, félreírtam. Azt akartam írni, hogy az első és második válaszolót pontoztam fel, nem tudom, hogy írtam azt, hogy le. Egyébként felopontoztam őket korábban, és mindenki mást is most. (55%-os vagyok).


De innentől ejtsük ezt a pontozós témát, mert nagyon komolytalan. Mostantól a komolytalan válaszokat tényleg le fogom pontozni.

2022. júl. 8. 19:38
 15/15 anonim ***** válasza:
41%
Hetero férfiként azt mondom hogy sminkkel és anélkül is bűn ronda. Ha már a korosztálya akkor ezerszer inkább egy Florence Pugh vagy Hailee Steinfeld, ők tényleg dögösek.
2022. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!