Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az érett férfi vállalja a...

Az érett férfi vállalja a tetteinek a következményét. Ez alapján igazi férfinak tekinthető-e Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy valaki nyíltan beismerje a hibáit, ahhoz erős férfinak kell lenni.

Egy nő soha nem ismeri be ha hibázott. Mert ehhez olyan erősnek kell lenni, amire csak egy igazi férfi képes.


Apám pl mindig beismerte ha hibázott. Míg anyám soha, egyszer sem, de a hibáztatás az alap volt. Ezzel édesapám jó példát mutatott számunkra.


Viszont Orbán Viktor szintén képtelen beismerni ha hibázott.

Nincs azzal semmi gond ha valaki hibázik, ez mindenkivel előfordul. Viszont az, hogy ki ismeri be ki nem, oda már igazán tökösnek kell lenni.


De Orbán soha nem ismerte el ha hibázott, de a másokra mutogatás az mindig megvolt.


Tekinthető-e Igazi Férfinak Orbán Viktor?



2022. júl. 17. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, Orbán Viktor igenis Igazi Férfi
Nem, Orbán Viktor nem Igazi Férfi, csak egy hisztis másokra mutogató kislány
Egyéb (leírom)
30 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Lehet politika kategória, nem tudom.
2022. júl. 17. 20:13
 2/10 anonim válasza:
0%

Tessék, itt vannak Orbán Viktor tetteinek legújabb következményei:

[link]

2022. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
2022. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem jó döntéseket hoz, most gondoljatok bele a baloldal mit csinálna? Semmit vagy még rosszabb döntéseket hozna.. valamit cselekedni kell , mondjuk a rezsicsökkentés eltörlése nekem se tetszik, de annyit b@szogathatták már az euból hogy muszáj volt valamit tennie.

Nekem egyébként mindig apukám jut róla eszembe. :D

Szerintem szuper államfő és a sok l...sinek akármit is csinálna, az gond lenne.


26/n

Szilvi

2022. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
97%
Még embernek sem tekintem, nem hogy férfinak. Egyébként Szilvi, Gyurcsány legalább hagyta élni az embereket annak idején. Lopott az is ugyan de nem ennyit. Orbánhoz képest Gyurcsány csak kis pályás.
2022. júl. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ez politika, nem igazi férfi vagy nem kérdésköre. Nézd meg a House of Cards-ot pl. ha így nem érted még
2022. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Magyarországnál tovább miért nem láttok? Konkrétan az egész világ összedől lassan...



Az iparágak felépülésének megismeréséhez és a helyzet megértéséhez ajánlom ezt a dokumentumfilmet.


[link]


Az 4.ipari forradalomról, illetve a covid korlátozások valós helyzetéről pedig ezt:


[link]


Orbán, Fit for 55

[link]


EU parlamenti ülés, Great Reset, magántulajdon eltörlése.


[link]


EU képviselő:

[link]


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015:


[link]


EU parlament, eugenika, nyílt kijelentés:

[link]


[link]


[link]


15:50-től Global Future 2045 kongresszus, 2012, Moszkva.

[link]

2022. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Aki képes egy egész országot meglopni szerintem azért az elég tökös. :D


Hát még, ahogy ő csinálja.

2022. júl. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Ebből a kérdésből csak úgy dől a toxikus maszkulinitás. Miért gondolod azt, hogy ezek a tulajdonságok a nemünkhöz vannak béklyózva és nem a személyiségünkhöz? Mire jó ez a soviniszta világszemlélet, ami skatulyába kényszeríti a férfiakat és nőket is? Állandóan mindenki azon sír, hogy mennyi a depressziós és öngyilkos férfi és a patriarchátustól szenvedő nő, de azért az összes férfi-nő általánosítást úgy szívjátok magatokba, mint az anyatejet. Ja, mert biztos nem azért van annyi depis férfi, mert nem tudnak megfelelni ennek az idióta "ki az igazi férfi" mantrának, szimplán azért, mert nem egyeztethető össze a személyiségükkel. Emberek millió lelki nyomorékok az ilyen hülye mantrák miatt. Ebben az országban meg lényegében mindenki az, nem véletlenül.
2022. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9


Ennek nem tudom mi köze van a kérdéshez.

2022. júl. 18. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!