Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Eric Carr-nál(KISS együttes)...

Eric Carr-nál(KISS együttes) mi miatt alakult ki a halálát okozó betegsége?

Figyelt kérdés

Erre értem, hogy ez mi miatt alakult ki nála?:


“ Eric Carr influenzaszerű tünetekkel kényszerült orvoshoz menni. Szívének jobb oldalán rákos burjánzást fedeztek fel, és 1991. április 8-án meg is műtötték. Gyógyulását követően feltűnt az együttes által azóta is hatalmas sikerrel játszott God Gave Rock 'N Roll To You II klipjében, ami dal egy Argent feldolgozás, és a Bill and Ted's Bogus Journey című filmhez készítették. Nem sokkal a felvétel után ismét orvoshoz kellett mennie, amikor felfedezték, hogy a rák a tüdejére is rátelepedett. 1991. szeptemberében agyvérzést kapott, majd 41 éves korában, november 24-én, ugyanazon a napon, amikor a Queen énekese Freddie Mercury, meghalt. Eric-et a Cedar Hill Mausoleum-ban temették el.”



2022. júl. 31. 13:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval, mi okozta ezt a betegséget nála?
2022. júl. 31. 19:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Agyi aneurizmával vitték a kórházban, ahol késöbb agyvérzest kapott és meghalt.


Vagy fejlődési rendellenesség miatt, vagy a kórelőzményei miatt gyenge volt az érfala és kiboltosult.


Áttétes rák sajnos már önmagában halálos kimenetelű lehet, ahogy trombózis, tüdöembólia, vérrögképződés pontosan agyban, szívben tüdőben.

2022. aug. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A zenész szívén fedezték fel először. Ezt másoltam ki a wikipédiából a megjegyzéseknél.:


“ Eric Carr influenzaszerű tünetekkel kényszerült orvoshoz menni. Szívének jobb oldalán rákos burjánzást fedeztek fel, és 1991. április 8-án meg is műtötték. Gyógyulását követően feltűnt az együttes által azóta is hatalmas sikerrel játszott God Gave Rock 'N Roll To You II klipjében, ami dal egy Argent feldolgozás, és a Bill and Ted's Bogus Journey című filmhez készítették. Nem sokkal a felvétel után ismét orvoshoz kellett mennie, amikor felfedezték, hogy a rák a tüdejére is rátelepedett. 1991. szeptemberében agyvérzést kapott, majd 41 éves korában, november 24-én, ugyanazon a napon, amikor a Queen énekese Freddie Mercury, meghalt. Eric-et a Cedar Hill Mausoleum-ban temették el.”

2022. aug. 2. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!