Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyar youtube trash rajongók!...

Magyar youtube trash rajongók! Szerintetek ki a legalávalóbb?

Figyelt kérdés
Ki a leginkább csapnivaló? Kolduspetya? Vadász gyula? kaffkatibi? kufár koldus bence? gammercigány? szavazzatok, írjatok, valamint a szavazást is nyugodtan bóvítsétek.
2022. aug. 4. 12:15
A kérdező szavazást indított:
kolduspetya (herby)
sodi
kolduskuhár
kaffkatibi
vadász pdf gyula
patuska
gammer bandita
trutymó
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Molnár Krisztián, csak nem tudom hogy praktizál e még
2022. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Molnár Krisztián teljesen ki lett cserélve, mióta fel lett törve a csatornája. Megjavult, belátta a hibáit, teljesen normális kölyök lett belőle, mikor legutóbb néztem.
2022. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mostanában nem iszik és nem is akar, szóval tök érdektelen és unalmas. plusz az egészségügyi állapota is egyre romlik, de azért a Monstert uganúgy vedeli. nincs sok hátra neki.
2022. aug. 4. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Innen csak Sodiról hallottam. A pénzért képes lenne lejáratni Jutkát, Mercikével együtt, akit valójában Tibinek hívnak. Ütik-verik Jutkát, és úgy beszélnek vele, mintha egy kutya lenne. Bár hogyha Sodira szinte senki sem szavazott, akkor vajon milyenek lehetnek azok, akikre egy páran szavaztak? Inkább nem nézek utánuk.
2022. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy van Kaffka Tibi is. De én Sodira szavaztam, mert ő durvább. Előző vagyok.
2022. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam mindenképp Herby.


Nemcsak buta, igénytelen, de olyan rohadt unalmas, hogy el tudnék aludni rajta. Fel nem tudom fogni, kik lehetnek a nézői. Nála csak Turi Tamás unalmasabb.

2022. aug. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!