Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szekunder szégyenérzet amit...

Szekunder szégyenérzet amit most Kulcsár Edina 3. Terhessegevel kapcsolatban érzek?

Figyelt kérdés
Az egy dolog, hogy én is azt kérdezem hogy ez hogy történhetett meg, de durvább hogy ő is ezt kérdezi
2022. aug. 23. 14:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4%
Meg az is a baja, hogy nincs hivatalosan elválva Csutival így ha a gyerek születéséig nem válnak el akkor Csuti nevét kell kapnia a gyereknek.
2022. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább azért kellene szégyellned magad, amiért ez a dolog annyira foglalkoztat téged, hogy úgy érzed, kérdést kell róla kiírnod.
2022. szept. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk, azok is szégyellhetik magukat, akik butának tartják ezt a nőt, falsul szánakoznak rajta, szidják a bulvármédiát, de ugyanakkor pontosan képben vannak az életéből!

(Mert ezek szerint érdekli őket ez a színvonal.)

Nekem pl. fogalmam sincs, kik ezek az emlegetett emberek.

2022. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ez a kérdést akkor tettem fel, amikor augusztus 24 én tele volt velük minden sajtó orgánum, kikerülhetetlen volt.


Te pedig itt a gyakorin rákerestél Kulcsárra, egy hónappal később, amikor én már elfelejtettem h terhes a csaj, és előszedted ezt a kérdést hogy leszidd azokat akik ezen meglepődtek.


😃


Nem tudok elmenni amellett hogy baromi nevetséges és üres lufi így az érvelésed.

2022. szept. 21. 05:35
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kerestem rá. Tudod, van itt egy random kérdés funkció.

Nem tudom, mit csináltam aug. 24-én, de az biztos, hogy akkor sem találkoztam az életükkel! :)

2022. szept. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!