Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted Marilyn Monroe...

Szerinted Marilyn Monroe öngyilkos lett vagy eltették láb aló?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 15:28
A kérdező szavazást indított:
Öngyilkosság
Véletlen túladagolás
Gyilkosság volt
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen
2022. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Marilyn Monroe öngyilkos lett.
2022. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha utána nézel az életének akkor láthatod hogy nem volt valami leányálom. Szerintem is öngyilkos lett.
2022. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Első vagyok. Írok kicsit bővebben, mert látom, megfeküdte a gyomrotokat. Szeretném kihangsúlyozni, hogy a kérdés magánvéleményt vár. Nem tetszetős választ, nem tényállítást. Én azt gondolom, hogy vagy öngyilkos lett, vagy megölték, vagy baleset történt. Nem voltam ott, nem ismerem. A sajtóban olvasható cikkek alapján senki nem tudja, mi az igazság, vagy ha van olyan, aki tudja, az nem teheti közzé.
2022. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túladagolta magát, eléggé csalódott mindenben.
2022. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem véletlen túladagolás történhetett.

Igaz,hogy tragikus élete volt,és az akkori Hollywood-al is meggyűlt a baja,de nem akart meghalni.

A véletlen túladagolás azért a leglogikusabb, mert az élete utolsó éveiben álmatlansággal szenvedett,és erre szedett gyógyszert is.Nyilván,senkise tudja,hogy valójában mi történt, de biztos,hogy sem a Kennedy fivérek, sem a rendőrségnek nem volt köze halálához.A pletykákat meg messzire kerüld el,nagyon jó példa erre az a pletyka,ami azt mondja hogy miután megtalálták a testet,utána 6 óráig eltűnt.

2023. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mint Michael Jackson, aki nem tudott aludni és beszedett mindent, aztán csodálkozott a családja, hogy meghalt. Vagyis túladagolás, mindenféle erős gyógyszerek beszedése stb.
2023. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Ott az orvos is segített meghalni. Nem tudom, mi lett az ítélet.
2023. ápr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!