Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehet küldeni csomagot youtube...

Lehet küldeni csomagot youtubernek?

Figyelt kérdés
Van egy videós, akit nagyon kedvelek, ezért szeretném meglepni valamivel karácsonyra, de nem tudom, hogy hkgyyan tudnám eljuttatni neki az ajándékot.

2022. nov. 6. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
6: miért kéne nyomozónak lenned, hgoy kideríts egy olyan infót, amit két kattintással bárki elővarázsol 5 mp alatt???
2022. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%
#10: áhhh.... megelőztél! :)
2022. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem kritikát kértem, hanem segítséget 🥰
2022. nov. 7. 16:03
 14/15 anonim ***** válasza:
19%
Inkább küldj a hajléktalanoknak, beteg gyerekeknek vagy állatmenhelynek, gondolom ilyenek nem jutottak eszedbe, csak az ingyenélő majom videósoknak akiknek amúgy is szarásig van pénzük... Megérett a világ a pusztulásra. -.-
2022. nov. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14 szoktam adományozni ruhákat, tartós élelmiszereket, ha látok hajléktalant, adok neki ha más nincs is nálam, legalább egy szendvicset, hogy enni tudjon, idén nyáron a menhelyen dolgoztam ( diákmunka, kerestem vele 80 ezret) és a fizetésem jó részéből a kutyáknak vettem 3 zsák tápot és jópár konzervet.

De, jutottak már eszembe és ezeket mind nagyon szívesen csináltam, és fogom is, amíg megtehetem. "ingyenélő majom videósoknak"....ezzel a résszel sem értek egyet. Lehet, hogy neked 10 perc az a videó, amit megnézel, de egyy színvonalasabb tartalomnál azért sok idő, amíg anyagot gyűjt az illető, szöveget is, el gyakorolja, felveszi, meg vágja. Ha már felvétel. A kamerák nem éppen 10 forintosak. És ez a konkrét videós a látottak alapján egyáltalán nem csak magára költi a pénzt. Volt már rá példa, hogy beteg kisgyerek kezelési költségeibe szállt bele, a szüleinek segít fenntartani a családot és Mikulás ruhába öltözve adott ajándékot kisgyerekeknek, amik közül volt jópár drága is.

Dani egy rendes srác, aki a tartalmaival mindig fel tud vidítani, még akkor is, amikor kórházban vagyok. Szerintem ezek alapján megérdemli azt, amit szeretnék neki adni.

2022. nov. 8. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!