Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lékai-Kiss Ramóna a műsorokban...

Lékai-Kiss Ramóna a műsorokban(pl. Ninja Warrior, Dancing With the stars, Nagy Ő) miért kezd ki szinte mindíg valamelyik versenyzővel?

Figyelt kérdés

2022. nov. 15. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy a Nagy ő-ben Attiláva.
2022. nov. 15. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Biztos bizonyítani akar, vagy simogatja az egóját, vagy visszaél a poziciójával.

Válassz :D

2022. nov. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert túl sokat képzel magáról! Nem ártana, ha valaki személyesen visszaszólna neki, és letörné az egóját!
2022. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez csak showelem, az is lehet, hogy direkt ezt kérik tőle, mert ez kell a nézőknek. Kell valami, amire felkapják a fejüket. Nem hiszem, hogy komoly lenne a részéről, hiszen van férje.
2022. nov. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

4."Hiszen van férje" - ja akkor minden rendben van.


Szerintem nem szimpla véletlen, ha több műsorban is ezt csinálja. Egyedül a A nagy ő-ben láttam, kicsit furcsálltam a részéről, de ki tudja, ennyi nő között ki tört rajta is a kollektív bizonyítási vágy, versengési szellem, ki tudja? Attila profin vette, nem jött zavarba meg semmi, úgy csinált mint ha észre sem vette volna.

2022. dec. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!