Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy az ilyen (számomra ízlésficam) krúbi nevű egyedek fenn tudnak maradni?

Figyelt kérdés

Eddig azt gondoltam hogy én egy nagyon laza csávó vagyok (bár nem fiatal).... De ez a krubi nevű...

Tegnap meghallgattam két klipjét.... Hát szerintem ez egy pojáca.


2022. nov. 16. 20:21
1 2
 1/11 anonim válasza:
27%
Ez normális.Bár nála van 1-2 hallgatható zene,de van amitől a fülemet húzom.De egyébként a legtöbb magyar előadó sokkal jellegtelenebb pl:otl.Amúgy a csattanó az, hogy krúbi a magyar előadókhoz képest olyan,mint autóknál a ferrari,ergo a többi még rosszabb.Ha akarsz jó Magyar előadókat akkor:Tankcsapda,Gege,sub base monstert bátran ajánlom.
2022. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert ezt szeretik az egyszerű népek, ilyen egyszerű. Szerintem is hulladék zene, de a tizenévesek ezt falják. A világ rendje az, hogy a tinik zenéjét nem értik az öregebbek, az öregek zenéjét nem értik a fiatalok.
2022. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Sose hallottam róla. Nincs valami ismert művészneve?
2022. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is csak kb. 2 produkcióját hallottam/láttam...(Kikeltető.....és Puszi)...szerintem beteges a szövege....egy pszichológus doktorálhatna belőle...(ha még nem dr.)
2022. nov. 16. 21:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Hármasnak: Ez a 'művészneve: krúbi...egyébként horváth krisztián (ha jól emléxem....ez egy beteg állat)
2022. nov. 16. 21:29
 6/11 anonim válasza:
81%
Hallgasd meg Eminemtől a Slim Shady lp-t és rájössz, hogy vannak sokkal betegebb szövegű előadók.
2022. nov. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Meghallgatás nélkül is elhiszem

Már az sem volt semmi (nagyon rég)- amikor egy klipjében bele csulázott az eladó a hamburgerbe...(vagy valami ilyesmi). Nem lehet azt állítani hogy ilyen ne fordulhatna elő, de szerintem ettől a klip től az előfordulások száma biztosan jelentősen megemelkedett.

2022. nov. 26. 09:39
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell Krúbi kedvelőként fiatalnak lenni, ez egyedi művészet, van mondanivalója a zenéjének, a jéghideg című száma pl nővére haláláról szól, a Szív című pedig az Ő betegségéről. A többi "Pesti est, Nehézlábérzés, Hős, stb kimondottan jók! / Vannak trágár kifejezések, de szerintem belefér/ Nem véletlenül irigy rá Majka is./ Érteni, értelmezni kell a zenéjét, nem pedig irigykedni rá, mind a kinézete, mind a tehetsége miatt. Nem véletlenül csinál teltházas Bp park koncerteket. Kérdező, te nagyon messze vagy a "nagyon laza csávó vagyok" tól. mint.../nem szeretnék csúnyát írni/

45/N

2022. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon szeretem. Intelligens, mélyérzésű és a dalainak van mondanivalója.
2023. jún. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
Mert egy zseni egyed.
2023. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!