Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van, aki még így vélekedik...

Van, aki még így vélekedik Nessajról?

Figyelt kérdés

Szerintem Nessaj elsősorban nem kontentet gyárt, hanem kontentet elad. Ez alatt azt értem, hogy eléggé a gyerekeket célozza meg célközönségként, ami nem lenne baj, csak emiatt sokszor eléggé cringe. De a leginkább az FC-n látszik ez, ahol már 4.(!!!) éve a Babatunde családé a főszerep. Abszurd. Már bőven túl van tolva szerintem. Mikor csinál még egy olyan karrier módot, mint a 19-ben? Pozitívum, hogy amennyi vodot láttam tőle, itt többségében sokkal nézhetőbb a tartalma.

A főcsatornájával pedig évek óta látványosan nem tud mit kezdeni

Szerintem sokkal jobb, és minőségibb videókat tudna csinálni, ha akarna



2022. nov. 29. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha így is megnézik, akkor egyértelmű: így találkozik a kereslet és a kínálat. Minek fektessen több energiát valamibe, amit tizedannyi munkával is elegen fogyasztanak, stabil bevétele van belőle? Lehet jobban kijön befektetett munka/nyereség arányban az ilyenből, mintha komolyan csinálná.


Ezt név nélkül is meg lehetne kérdezni a jelenségre reflektálva, hogy hány és hány trash tartalomgyártó készít kifejezetten kisgyerek értelmi szintre optimalizált "tartalmat" (ellopja más videóját és azt nézi), mert van belőle két-háromszázezer megtekintés, mert egy 8 éves gyereknek elég a clickbait cím és tátott szájjal fejet fogó előnézeti kép, valamint az a tudat, hogy ha ezt megnézték 200 ezren az biztos jó és minőségi dolog. Ja, és ne felejtsék el like-olni, feliratkozni és nyomni a csengőt, nehogy igényük és lehetőségük legyen más tartalmat nézni, mikor napi szinten oda lehet fosni eléjük egy olyan videót, ami annyiból áll hogy letölti más videós munkáját, és pofákat vág rá és hüledezik, majd feltölti saját kontentként.

2022. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ne fikázd Nessajt, különben seggberaknak a feliratkozói!
2022. nov. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Ha így is megnézik, akkor egyértelmű: így találkozik a kereslet és a kínálat. Minek fektessen több energiát valamibe, amit tizedannyi munkával is elegen fogyasztanak, stabil bevétele van belőle? Lehet jobban kijön befektetett munka/nyereség arányban az ilyenből, mintha komolyan csinálná."


Nem csak lehet, hanem biztosan jobban kijön, ebben az esetben. Csakhogy ez a jó magyar mentalitás, miszerint minek dolgozzak jól, ha a szar munkáért is jól megfizetnek.


Ennek van többféle változata, kicsit eltérnek az alaptól, de a logika alapvetően ugyanaz, a mérték eltérő.


Például: Minek kormányozzunk rendesen, ha a nép még akkor is megszavaz minket, ha szétlopjuk az országot és szétverjük. Ugye a fidesz.


Vagy: Nyugodtan átverhetem azt az embert, aki hagyja ezt nekem. Ilyen dolgok mutatják a jó kis magyar mentalitást. Ebben az esetben nem politikusokról van szó, hanem olyanokról, akik nem politikusként verik át a másikat.


Ameddig így gondolkodik sok ember, meg is érdemli a sorsát az országunk.


(Bár mivel a főügyész fideszes, a jogállamot leépítették, törvényeket hoztak maguknak, hogy legálisan lophassanak, már kérdéses, hogy Magyarországon mit nevezhetünk lopásnak és mit nem, hiszen a Fidesz igazából törvényesen lop, vagy azért, mert nekik ezt szabad és engedi a törvény, vagy csak mert nem lehet számonkérni rajtuk a törvényt. Szóval büntetlenül vehetik el a maygar adófizetők pénzét, azon logika alapján, amit írtál.)


(Nem igazán ismerem ezt a videóst, a logikádról írtam most főképp)

2022. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 NTBS ***** válasza:
Azt csinálja, ami neki a maximumot hozza.
2022. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
TheVR-ék popóját is nyalja elég keményen. Nekem csak ez a legidegesítőbb, második, hogy gyermeteg a tartalom.
2022. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttatok még "játékmesék" és társai csatornákat. Na az kemény.
2022. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedvelem a stílusát, de el kell ismerni: amit csinál, azt jól csinálja. Van egy közönsége, nekik gyárt olyan tartalmat, amikre Ők igényt tartanak. nem tetszik? Ne nézd. Én is ezt teszem.

Fekete Pákónak, és Győzikének is megvan a maga közönsége. Őket se bírom, e letojom nagy ívben. Nézd, azt aki szimpatikus.

2023. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!