Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Andrew...

Mi a véleményetek Andrew Tate-ről (Top G)?

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 11:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/173 A kérdező kommentje:

Végigolvastam az idézeteket.

Tényleg ő mondta ezeket. Leírva tényleg durvák, de ismervén a kommunikációját, nyilván erős túlzások és ferdítések, aki ezeket komolyan veszi, azokat csak sajnálni tudom. Nem szó szerint kell értelmezni mindent. Ezt konkrétan én sem szeretem vele kapcsolatban, mert pont az erős megfogalmazásai miatt értik ennyire félre az emberek.


Párat emelnék ki amikre külön szeretnék reagálni:


A verős videó: Nagyon jól tudod, hogy vannak nők akik erre gerjednek szexuális téren. Utána lehet keresni, a videóban szereplő hölgy maga mondta, hogy semmi olyan dolgot nem csinált Andrew, amiben KÖZÖSEN nem egyeztek volna meg.


“Depression is not real. Feeling depressed is real. So, you can feel depressed, but you feel depressed and that is a natural, biological, evolutionary trigger for you to change something in your life.”


Aha, konkrét betegségek létezését tagadja. Értelmes.

Nem letagadja, hanem nem hisz benne. Rengeteg embernek segített már ezzel a felfogással. Ha depressziósnak érzi magát valaki az annak a jele, hogy változtatni kell az életén. Erre próbál rávilágítani.


“If you’re a 55 kilo female, I will pick you up with one hand, by your t*tty.””


De romantikus

Az ilyet mégis hogy lehet komolyan venni? :D :D Szarkazmusról hallottál már?


“They’re like, ‘you’re under arrest for a suspicion of assault of this dumb h*e.”


Bántalmaztam egy nőt, és még fel is jelent, a k*va. Még ilyet. Én vagyok itt az áldozat

Nem ezt mondta. Bántalmazási VÁDDAL tartóztatták le. Később ejtették az ügyet, mert nem volt igaz.


A Hustler University meg nem szűnt meg, The Real World néven megy tovább.

2022. dec. 1. 13:39
 12/173 anonim ***** válasza:
20%
Én bírom. Könnyen félre lehet őt érteni az erős megfogalmazások, és erős jellem miatt, de alapból egy nagyon rendes csávó, aki próbál segíteni az embereken hogy kiszabaduljanak a mókuskerékből
2022. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/173 anonim ***** válasza:
97%

#11 lesz@rom a bicskanyitogató kommunikációját, a szavak, és jelentésük adott. Egy-egy ilyenre ha néha-néha mondana elvétve ilyeneket, mondhatnánk, hogy persze, csak viccel, meg túloz, de amikor ez az általános kommunikációja, akkor az nem túlzás, hanem komolyan is gondolja. Nem értem hogy lehet komolyan venni egy ilyen gyökeret. Ha te mondanál ilyeneket egy normális közegben, valószínűleg előbb-utóbb valaki nagyon elpáholna, viszont ha ő mondja, akkor oké? Nem. Te is beismered, hogy ezek durva dolgok. Normális ember nem mond ilyeneket.

A videóra: akkor nem dobták volna ki a műsorból, ha nem lett volna alapja. A maca, aki videót csinált később, nem bizonyított, hogy valóban ő van az eredeti felvételen, és különben is, mi bizonyítja, hogy nem fizették le, vagy fenyegették meg miatta.

Depresszió.

Azt írja, hogy nem lehet valaki depressziós, csak depressziosnak érzi magát. Pedig orvosilag bizonyított dolog a depresszió. Ne próbáld kimagyarázni, gyenge érv, te is tudod.

“ Az ilyet mégis hogy lehet komolyan venni? :D :D Szarkazmusról hallottál már?”

Mert nem vicces? Komolyan, akkor magyarázd el, hogy mi a poén ebben, mert esküszöm nem értem. Az, hogy a nőket csak úgy lehet “használni”, pakolgatni? Mindjárt lefordulok a székről a röhögéstől 🙄

Bántalmazás: jelenleg is eljárás folyik ellene

A piramisjáték csalást inkább ne védd. Vagy te is voltál olyan hülye, hogy fizess érte? 😂😂

2022. dec. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/173 A kérdező kommentje:

Jó, szerintem felesleges tovább ezt ragozni, mert soha nem fogunk egyetérteni. Elfogadom a véleményed.

Peace!

2022. dec. 1. 14:20
 15/173 anonim ***** válasza:
84%

Pont azért kellett Romániába költöznie mert tényleg prostitúcióra kényszerít nőket és ott enyhébbek a szabályok az ilyesmire. Ezt ő maga mondta.


Egyébként egyszer egy interjúban adott tanácsot az ilyen camgirlöknek, hogy hogy tudják konkrétan az összes pénzt kicsalni, kimanipulálni a magányos férfiakból. Láttad azt is? Remélem tetszett :)

2022. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/173 anonim ***** válasza:
90%
Nem fogok egy ilyen marhára időt pazarolni, ha tetszik neked kérdező az sem érdekel ha elnyalod a nyalókáját.
2022. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/173 NTBS ***** válasza:
100%
Nem ismerem.
2022. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/173 anonim ***** válasza:
3%

Tuledonevidevide-tulenodevide-tulenodevide, MÁFI TÚÚÚ LEE. Done videvidevidetuledonedonevííí. Tuledonevide, MÁFIN TÚÚ LEE.


Imádom a theme zenéjét. Egy igazi főgonosz, aki akár egy mese karakter is lehetne. Saját theme songja van, az ember egy ZSENI.


Ja és utálkozók... Nektek milyen színű a bugattitok? ;)

2022. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/173 anonim ***** válasza:
25%

#18 az a francia dal? XDD Tourner dans le vide fordulj az ürességbe? XDD oké tate az üresség? Találó XD

Szerintem pont olyan színű, mint a tiéd, te kis fanboy.

2022. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/173 anonim ***** válasza:
51%
Még nincs bugattim, de a Hustler Universityt el fogom nemsoká kezdeni és akkor fixen veszek. Kívánjatok sok sikert, milliomos leszek!
2022. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!